Winona Ryder i Keanu Reeves są małżeństwem od 1992 roku? Aktorzy są przekonani, że tak

Natalia Hluzow
20.08.2018 11:42
Winona Ryder i Keanu Reeves są małżeństwem od 1992 roku? Aktorzy są przekonani, że tak Fot. kadr z filmu "Destination Wedding"

Podczas wywiadu związanego z nowym filmem Winony Ryder i Keanu Reevesa, aktorka ujawniła, że (prawdopodobnie) wzięła ślub z Keanu Reevesem ponad 25 lat temu.

Keanu Reeves i Winona Ryder już niebawem pojawią się razem na kinowym ekranie za sprawą komedii romantycznej „Destination Wedding”. Nie jest to jednak pierwszy wspólny film słynnych aktorów. W 1992 roku zagrali parę w „Draculi” Francisa Forda Coppoli z Garym Oldmanem w tytułowej roli. Jak twierdzi gwiazda „Stranger Things”, właśnie wtedy pobrali się przed kamerą.

winona i keanu dracula Fot. foto: kadr z filmu "Dracula"

Keanu Reeves i Winona Ryder wzięli ślub na planie?

Podczas wywiadu dla Entertainment Weekly, jakiego Keanu Reeves i Winona Ryder udzielali z okazji nadchodzącej premiery „Destination Wedding”, aktorka wyznała, że 26 lat temu naprawdę wyszła za partnerującego jej aktora podczas kręcenia sceny ślubu. Jak opowiedziała:

Wzięliśmy ślub w „Draculi”. Nie, naprawdę, przysięgam na Boga, że w rzeczywistości jesteśmy małżeństwem. W scenie ślubu Francis [Ford Coppola] wykorzystał prawdziwego rumuńskiego księdza. Kręciliśmy to w mastershocie. Więc sądzę, że się pobraliśmy.

Reeves, nie będąc pewnym czy to prawda czy żart, dopytał:

I powiedzieliśmy tak?

Na co Ryder, jak przystało na prawdziwą żonę, odparła:

Nie pamiętasz? To było w Walentynki.

Keanu Reeves podsumował więc całą rozmowę słowami:

O mój boże, jesteśmy małżeństwem. 

winona i keanu 2 Fot. foto: kadr z filmu "Dracula"

„Destination Wedding” z Winoną Ryder i Keanu Reevesem – kiedy premiera?

„Destination Wedding”, w którym ponownie zobaczymy małżeństwo Ryder-Reeves, opowie historię dwojga zmęczonych życiem, niesympatycznych gości weselnych, pomiędzy którymi nieoczekiwanie rodzi się uczucie. Film trafi na ekrany 31 sierpnia 2018 roku. 

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.