Wirtualna postać uznana za jedną z "najseksowniejszych kobiet nowej generacji" przez Playboy Weekly

11.10.2021 16:20
Wirtualna postać uznana za jedną z "najseksowniejszych kobiet nowej generacji" przez Playboy Weekly Fot. zdjęcie poglądowe/Shutterstock.com

V-tuberzy, wirtualne postaci i inne różne nowatorskie rozwiązania stosowane we współczesnej popkulturze stają się coraz popularniejsze i częściej zauważane przez mainstreamowe media. Tak się stało m.in. ostatnio w Japonii.

Oto wirtualna postać, którą uznano za jedną z "najseksowniejszych kobiet nowej generacji"

Momosuzu Nene stała się jedną z "najseksowniejszych kobiet nowej generacji" według Weekly Playboy. Podobny sukces odnosi inna v-tuberka, czyli Hoshimachi Suisei, która ma na koncie najpopularniejszy album muzyczny na liście Oricon w Japonii.

Polecamy

Momosuzu Nene znalazła się na liście "Nowej generacji pięknych kobiet" od Weekly Playboy. Wirtualna youtuberka znalazła się w sekcji "influencerów", razem z instagramerką Miori oraz tiktokerką Nanase Cocoa. Poniżej macie przykład jej twórczości:

Polecamy

Wydanie Weekly Playboy pojawiło się w sprzedaży w Japonii w 11 października 2021 roku. Z okazji 55. rocznicy działalności magazynu wybrano 56 kobiet, które według nich w niedalekiej przyszłości staną się megagwiazdami. Znajdziemy na niej również aktorki, modelki, aktorki głosowe, wokalistki i influencerki. Momosuzu Nene jest postacią, która zadebiutowała w sierpniu 2020 roku.

To "dziewczyna w chińskiej sukience, która przybyła na Ziemię z innej planety z powodu swojej miłości do wokalistów". Nene "kocha śpiewać, tańczyć i gotować japońskie pierożki Gyoza". Autorem jej wizerunku jest artysta Nishizawa 5mm. Jest jedną z najpopularniejszych postaci z kolektywu hololive, który zrzesza znanych wirtualnych youtuberów.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.