Włamali się do domu Quentina Tarantino. Reżyser ich przyłapał
Kamil Kacperski
19.12.2018 11:18
Włamali się do domu Quentina Tarantino. Reżyser ich przyłapał Fot. MediaPunch/face to face/EastNews

W połowie grudnia 2018 roku w domu Quentina Tarantino doszło do włamania. Reżyser skonfrontował rabusiów, który kradli biżuterię. Nikomu się nic nie stało.

Quentin Tarantino najadł się sporo strachu. Do włamania na teren jego posesji doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek (16-17 grudnia 2018). Tarantino około północy usłyszał, jak do jego domu wchodzi dwóch nieznanych napastników. Według źródeł TMZ, mężczyźni weszli przez uchylone okno z tyłu posesji reżysera. Mężczyzna postanowił stawić czoła złodziejom i przyłapał ich na gorącym uczynku. 

Po krótkiej "konfrontacji" (tak określiła to policja, która poinformowała o zdarzeniu dziennikarzy), złodzieje opuścili posesję z biżuterią i innymi własnościami Quentina Tarantino. Sam reżyser w żaden sposób nie ucierpiał. Niestety nie wiemy, co takiego Tarantino powiedział rabusiom, że przestępcy szybko opuścili miejsce zdarzenia. Policja z Los Angeles potwierdziła, że obecnie przegląda nagrania z monitoringu w celu zidentyfikowania włamywaczy. Na razie rabusie pozostali na wolności. Nie są znane straty, które poniósł reżyser. 

Tarantino skonfrontował rabusiów

Na szczęście incydent raczej nie wpłynie na pracę Quentina Tarantino, który obecnie przygotowuje film "Once Upon a Time in Hollywood", który opowie o historii aktora i jego dublera (Brad Pitt i Leonardo DiCaprio), mieszkających w Hollywood z końca lat 60. W obsadzie pojawią się również m.in. Margot Robbie i Rafał Zawierucha. Zagrają kolejno Sharon Tate i Romana Polańskiego, sąsiadów głównych bohaterów. Film trafi do kin już w lipcu 2019 roku. 

Kilka miesięcy przed ogłoszeniem prac nad "Once Upon...", Tarantino ogłosił również, że planuje nakręcić film z serii "Star Trek". Ma to być jego finałowe, 10. dzieło. Scenariusz ma napisać Michael L. Smith, autor "Zjawy", a w produkcji mają wystąpić aktorzy znani ze "Star Treka" J.J. Abramsa, czyli m.in. Zachary Quinto i Zoe Saldana.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.