Pogoda
13.11.2017 13:39

Wojownicze Żółwie Ninja dołączą do obsady gry „Injustice 2”

Już w lutym 2018 roku gracze na całym świecie będą mieli możliwość skopania tyłków Batmana czy Supermana znanymi pizzożercami z Nowego Jorku. Donatello i spółka nadchodzą w zwiastunie trzeciego Fighter Packa do „Injustice 2”.

Wojownicze Żółwie Ninja dołączą do obsady gry „Injustice 2”
foto: kadr z wideo

Oprócz przebojowych żółwi do obsady dołączą jeszcze Atom, superbohater, który nosi kostium pozwalający mu na zmniejszanie swojego wzrostu oraz na latanie i strzelanie pociskami energetycznymi. Można go określić połączeniem Ant-Mana oraz Iron Mana. W grze znajdzie się również Enchantress, którą kojarzyć możecie z filmu „Legion Samobójców”. Tam wcieliła się w nią Cara Delavigne. Włada mocami psychicznie i wygląda jak postać z jakiegoś horroru.

Fighter Pack 3 będzie pojawiał się stopniowo co miesiąc począwszy od 12 grudnia, kiedy to gracze będą mogli pobrać postać Atoma. Niestety Wojownicze Żółwie Ninja zadebiutują dopiero w lutym 2018 roku. Poniżej możecie zobaczyć zwiastun nowych bohaterów:

„Injustice 2” to kontynuacja gry „Injustice: Gods Among Us” wyprodukowanej przez NetherRealm Studios. Gra rozgrywa się w niekanonicznym uniwersum DC, w którym Superman po stracie swojej żony Lois Lane i ich nienarodzonego dziecka, staje się despotycznym tyranem, terroryzującym cały świat. W jego opozycji staje Batman wraz z kilkoma innymi superbohaterami i złoczyńcami.

Cała gra to typowa bijatyka, z resztą same studio odpowiedzialne za produkcje z serii „Injustice” ma na swoim koncie również dwie gry z serii „Mortal Kombat", więc panie i panowie z NetherRealm znają się nie rzeczy jak mało kto.

Czekacie na Wojownicze Żółwie Ninja?

Kamil Kacperski
Tagi: Gry