Pogoda
27.08.2019 14:55

Możecie już grać w World of Warcraft Classic

Po długim oczekiwaniu legenda powróciła.

World of Warcraft Classic
materiały prasowe World of Warcraft

World of Warcraft to coś więcej niż gra. Przez lata istnienia tytuł ten opanował umysły setek tysięcy graczy na całym świecie. Wśród fanów tytułu znajdują się m.in. Mila Kunis czy Henry Cavill.

Cavill podobno jest tak wielkim fanem "WOWa", że lata temu nie odebrał telefonu od Zack Snydera, ponieważ był w samym środku gry. Snyder planował w trakcie tej rozmowy powiedzieć aktorowi, że ten został wybrany do roli Supermana. Cavill musiał więc podjąć decyzję. Odebrać telefon od reżysera filmu, który mógłby zmienić jego karierę albo dokończyć granie w grę. Wybrał to drugie.

Teraz Henry może powrócić do swojej ukochanej gry za sprawą powrotu klasycznej formy WoWa.

League of Legends
League of Legends
Przeczytaj także Limit czasu grania w LOL-a dla nieletnich. Gra wyłączy się po dwóch godzinach

World of Warcraft znowu w pełnej krasie

"WoW" ma pozwolić graczom przenieść się do najlepszych czasów tego tytułu. Szefowie firmy zablokowali specjalnie nieoficjalne mody, aby "Classic" był naprawdę tym tytułem, w który fani grali 15 lat temu.

"Classic" jest dostępny dla wszystkich graczy opłacających standardowy abonament WOWa. Istnieje możliwość, że w niedługim czasie firma udostępni nam "The Burning Crusade", czyli pierwszy dodatek, jaki powstał do legendarnego MMORPG.

Jeśli mieliście okazję testować "klasyka" wcześniej, znajdziecie w oficjalnej wersji kilka zmian. Możecie na przykład stworzyć więcej postaci w każdej krainie i posiadać ich łącznie 50 na swoim koncie.

Spodziewajcie się niestety kolejek do serwerów Herod i Shazzrah. Jak informują twórcy gry, na powrót klasyka może oczekiwać już nawet 10 tysięcy graczy.

Poniżej możecie zobaczyć video przygotowane z okazji wielkiego powrotu:

Jesteście gotowi na powrót do przeszłości?

Zobacz także: Blizzard odświeża Warcrafta III

Który Warcraft jest najlepszy?

Tagi: Gry