Wścibska sowa skradła serca internautów. "Niektóre ptaki zrobią wszystko dla sławy" [WIDEO]

06.04.2022 12:30
Wścibska sowa skradła serca internautów. "Niektóre ptaki zrobią wszystko dla sławy" [WIDEO] Fot. Shutterstock

Sowa stała się gwiazdą internetu zaraz po tym, jak wylądowała przed kamerą pogodową stacji informacyjnej i zajrzała do niej, aby zbadać sytuację. Internet pokochał wielkooką sowę, a film z jej udziałem ma już ponad 14 milionów odsłon.

Stacja CBS KRTV w Great Falls w stanie Montana zauważyła niespodziewanego gościa we wczesnych godzinach porannych w środę, 30 marca 2022 roku. Nietypowe nagranie trafiło do sieci i zrobiło absolutną furorę.

Ciekawska sowa skradła internautów

Na 26-sekundowym filmie zarejestrowanym przez KRTV widać jak olbrzymie oczy sowy badają kamerę od góry do dołu. Ptak przygląda się także terenowi wokół.

Polecamy

Kamera KRTV Great Falls Eyecam - umieszczona na szczycie budynku U.S. Bank w centrum miasta - jest zwykle używana do sprawdzania warunków pogodowych w naszej okolicy. Czasami jednak kamera rejestruje coś niezwykłego - czasem pająka lub ćmę, a czasem ptaka.

 - pisze stacja.

Internauci pokochali nagranie z udziałem sowy

Po opublikowaniu klipu w internecie KRTV odkryła, że bardzo szybko stał się on viralem. W ciągu pierwszych kilku godzin obejrzano go ponad 10 000 razy, a po niecałym tygodniu ma już ponad 200 000 wyświetleń i był stale udostępniany w mediach społecznościowych.

Wygląda tak, jak ja, gdy rozmawiam przez FaceTime z babcią

- napisała w komentarzu na Facebooku jedna z widzek.

Wygląda jak moje dzieci, gdy próbują sprawdzić, czy nie śpię

- dodała inna widzka o imieniu Liza.

Niektóre ptaki zrobią wszystko dla swoich 15 minut sławy

 - pisze Barbara.

Ona raczej kombinuje jak wyłączyć wszystkie światła w mieście, żeby mogła lepiej polować

- czytamy w innym komentarzu.

Tymczasem niedawno w niemieckim mieście Hagen w Nadrenii Północnej-Westfali pewna kobieta po wejściu do domu zastała w salonie dzika. Zwierzak leżał na kanapie. Właścicielka mieszkania szybko opuściła dom i wezwała policję.

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.