Pogoda
09.07.2019 12:52

Wtyczka do Chrome’a pozwala oglądać Netfliksa w pracy udając, że to wideokonferencja

Gdy jest ochota, znajdzie się sposób. Tylko kilka kliknięć dzieli Was od możliwości chłonięcia ulubionych seriali na Netfliksie w pracy. Wtyczka do Chrome’a sprawia, że seans „Stranger Things” wygląda jak ważna wideokonferencja.

praca biurowa
foto: materiały prasowe

Są rzeczy ważne i ważniejsze. Do tych ostatnich należy na przykład zaspokojenie ciekawości dotyczącej losów bohaterów ulubionych seriali. Kto próbował obejrzeć bez przerwy cały sezon „Stranger Things” ten wie, że czasem wieczór (a nawet) noc to za mało.

Można próbować dotrwać w pracy do kolejnego wieczoru, przeżywając katusze niecierpliwości i umierając z ciekawości. Można także, dzięki geniuszom z sieci, obejrzeć kilka odcinków w pracy, sprawiając przy tym wrażenie totalnego zaangażowania w wykonywanie ważnych obowiązków służbowych.

Foto: Shutterstock
Foto: Shutterstock
Przeczytaj także Od teraz Netflix skupi się wyłącznie na popularnych i opłacalnych produkcjach

Pomysł na przemycenie Netfliksa do pracy jest bardzo prosty. Oglądany film i serial jest maskowany jako jedno z połączeń w przeprowadzanej wideokonferencji.

Wtyczka do Chrome’a pozwala oglądać Netfliksa w pracy i udawać, że się pracuje

Korzystanie z rozszerzenia Netflix Hangouts jest bardzo proste. Wystarczy je pobrać i zainstalować – jest dostępne za darmo.

Gdy sobie z tym poradzimy, należy uruchomić na Netfliksie film lub serial, który chce się oglądać. Po odpaleniu wideo trzeba już tylko kliknąć ikonkę wtyczki. Wtedy stanie się magia.

Ekran zostanie podzielony na cztery strefy. W trzech z nich wyświetlane będą osoby podczas wideorozmowy. W czwartej, umieszczonej w dolnym rogu, wyświetlany będzie oglądany serial.

netflix_hangouts_02

W ten sposób można sprawiać wrażenie, że ciężko pracuje się podczas kolejnego ważnego spotkania, podczas gdy tak naprawdę oddaje się pasji poznawania historii ulubionych bohaterów. Sztuczka ma co prawda krótkie nogi i wystarczy się bliżej przyjrzeć, żeby przejrzeć oszustwo.

Wtyczki należy więc używać na własną odpowiedzialność i w zgodzie z własnym sumieniem.

Zobacz także: Najlepsze seriale Netflix Originals - Najwyżej oceniane produkcje [RANKING] 

Przyda się Wam?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Internet Netflix