Pogoda
21.01.2020 12:22

Wybrano najprzystojniejszego mężczyznę na świecie. Jason Momoa został zdetronizowany przez popularnego wokalistę

Sprawdźcie, czy zgadzacie się z rankingiem największych przystojniaków w 2019.

Jason Momoa
foto: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Brad Pitt czy może Chris Hemsworth? Okazuje się, że miano najprzystojniejszego faceta wcale nie należy do popularnego aktora, w którym kochają się miliony fanek. Co roku TC Candler, w porozumieniu z niezależnymi krytykami, tworzy ranking 100 najpiękniejszych mężczyzn na świecie. Na liście nie brakuje zarówno aktorów, muzyków, jak również i YouTuberów. W 2018 roku 1. miejsce zajął Jason Momoa, którego widzowie mogą kojarzyć z "Gry o Tron" czy "Aquaman".

Wybrano najprzystojniejszego mężczyznę na świecie. Jason Momoa został zdetronizowany przez popularnego wokalistę

Tytuł najpiękniejszego mężczyzny 2019 otrzymał wokalista Jungkook z południowo-koreańskiego zespołu BTS. Jest to 7-osobowa grupa, w skład której wchodzą lider zespołu i raper RM, wokalista Jin, raper Suga, raper i tancerz J-Hope, wokalista i tancerz Jimin, wokalista V oraz wokalista, raper i tancerz Jungkook.

Ostatni album "Map of the Soul: Persona" stał się trzecim numerem jeden zespołu na amerykańskiej liście Billboard 200. Na 2. pozycji w rankingu najprzystojniejszych mężczyzn na świecie pojawił się szwedzki youtuber PewDiePie (Felix Kjellberg).

Idris Elba
Idris Elba
Przeczytaj także Idris Elba został okrzyknięty najseksowniejszym mężczyzną na świecie

Brąz otrzymał wokalista Shawn Mendes. Na 4. pozycji pojawił się inny członek zespołu BTS - V (Kim Tae-hyung). Jason Momoa wskoczył dopiero na 5. miejsce w rankingu.

6. miejsce zdobył chiński aktor Xiao Zhana, na kolejnym znalazł się aktor Jensen Ackles, na 8. pozycję wskoczył model Toni Mahfuda. 9 miejsce należy do wokalisty Jasona Derulo, zaś 10. pozycję zajmuje Chrisa Hemswortha.

TC Candler wybrało również najpiękniejsze kobiety świata 2019 i na 1. miejscu znalazła się tajwańska piosenkarka Tzuyu.

Zobacz także: Zobacz najgorętsze wokalistki hardrockowe 2017 roku

Kto jest najprzystojniejszym mężczyzną na świecie?

Tagi: News