Wybuch tego konfliktu rozpocznie III wojnę światową? Przerażająca przepowiednia portugalskiej zakonnicy

16.08.2022 17:51
Wybuch tego konfliktu rozpocznie III wojnę światową? Przerażająca przepowiednia portugalskiej zakonnicy Fot. Shutterstock

Czy wojna w Ukrainie jest początkiem III wojny światowej? Przepowiednia siostry Łucji dos Santos wprawia w osłupienie!

Siostra Łucja była portugalską zakonnicą, która była świadkiem uznanych przez Kościół katolicki za prawdziwe objawień maryjnych w Fatimie w 1917.

Wybuch tego konfliktu rozpocznie III wojnę światową?

13 maja 1917 trójka pastuszków z Fatimy: Łucja Santos oraz rodzeństwo Franciszek i Hiacynta Marto podczas zabawy na polanie ujrzeli Matkę Boską. Postać była ubrana w białe szaty i "promieniała światłem czystszym i intensywniejszym od kryształowego pucharu z wodą, prześwietlonego promieniami słonecznymi". Maryja ukazała dzieciom obraz piekielnych czeluści, do której trafiają duszę wszystkich grzeszników.

Polecamy

Do kolejnych objawień dochodziło dokładnie co miesiąc i trwały one do 13 października 1917 roku. Ostatnie z nich zobaczyło na własne oczy 100 tysięcy pielgrzymów. Zdaniem naocznych świadków słońce wirowało tego dnia na niebie w różnych kierunkach.
Podczas objawień Matka Boska zapowiedziała wybuch drugiej wojny światowej, do którego miało doprowadzić szerzenie przez Rosję swoich błędnych nauk po świecie. Matka Boska opowiedziała o prześladowaniach Kościoła oraz wielkim cierpieniu papieża. II wojnę światową miało poprzedzać pojawienie się na nocnym niebie tajemniczych świateł. Jak się okazało, w styczniu 1938 roku w wielu miejscach świata odnotowano pojawienie się silnej zorzy polarnej.

Zmarła w 2005 roku sistra Łucja była jedynym świadkiem objawień, który dożył dorosłego wieku. Zakonnica przekazała wiernym przesłanie, dotyczące przyszłych losów świata.

- twierdziła.
Sistra Łucja wspomniała również o Polsce. Jej słowa brzmiały:

Polska w tym przypadku zostanie oszczędzona. Będzie jedynym krajem, który ze światowej katastrofy wyjdzie jako państwo mocniejsze i wspanialsze. Od Polski zależeć będzie przyszłość Europy. W niej rozpocznie się odrodzenie świata poprzez ustrój, który stworzy. Poprzez nowe prawa, zgodne z prawem Bożym.

Według przepowiedni wojna wybuchnie gdy Chińczycy zaczną eksterminować białych. Chiny zaatakują Rosję, używając broni jądrowej, w wyniku czego Azjaci uznają, że tylko ich rasa może przetrwać. Czy początkiem tych starć jest wojna w Ukrainie, tego nie wiadomo.

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.