Wyciekł polski cennik Disney+. Netflix ma się czego bać?

13.11.2019 15:31
Wyciekł polski cennik Disney+. Netflix ma się czego bać? Fot. KYDPL KYODO/Associated Press/East News

Na oficjalny debiut Disney+ w Polsce przyjdzie nam jeszcze poczekać, ale już teraz dowiedzieliśmy się, ile trzeba będzie płacić za dostęp do niemal 1000 filmów i seriali. Disney oferuje dwie opcje opłaty: miesięczną i roczną.

Disney+ to platforma VoD, która ma szansę dać się we znaki znanym, lubianych i tłumnie subskrybowanym serwisom, takim jak Netflix.

Główna siła nowej platformy VoD to bogactwo tytułów, zarówno tych już istniejących (zbiorczy zwiastun trwa pond 3 godziny), jak i szykowanych. To właśnie na Disney+ będzie można obejrzeć seriale Marvela z bohaterami znanymi z filmów.

Przeczytaj także

Disney+ zadebiutował już w USA; dostęp do usługi możliwy jest przez witrynę oraz aplikacje na konsole, smartfony i inne urządzenia. Dzięki programowi uruchomionemu na Apple TV dowiedzieliśmy się, jak wygląda oficjalny polski cennik serwisu.

Disney+ - oficjalny polski cennik

Treści Disney+ są już dostępne po polsku. „Mandalorian”, pierwszy serial z „Gwiezdnych wojen”, otrzymał naszą wersję językową, mimo że oficjalnie jeszcze w naszym kraju obejrzeć go nie można.

Dzięki opcji wykupienia subskrypcji bezpośrednio z poziomu Apple TV poznaliśmy ceny, jakie będą obowiązywać w Polsce. Miesięczny abonament za dostęp do Disney+ ma wynosić 32,99 zł. Disney daje też opcję wykupienia subskrypcji na cały rok z góry. Jednorazowo za 12 miesięcy będziemy płacić 334,99 zł.

W ramach tej ceny można będzie oglądać filmy i seriale na 4 profilach, treści będą dostępne w najwyższej jakości.

Wciąż nie wiadomo, kiedy Disney+ będzie dostępny w Polsce. Pierwsza europejska ekspansja serwisu została zaplanowana na 31 marca 2020 roku, gdy platforma oficjalnie zadebiutuje w Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech i Włoszech.

Zobacz także: Disney+ - pełna oferta na start. Niemal 1000 filmów i seriali 

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.