Wyciekł polski cennik Disney+. Netflix ma się czego bać?

13.11.2019 15:31
Wyciekł polski cennik Disney+. Netflix ma się czego bać? Fot. KYDPL KYODO/Associated Press/East News

Na oficjalny debiut Disney+ w Polsce przyjdzie nam jeszcze poczekać, ale już teraz dowiedzieliśmy się, ile trzeba będzie płacić za dostęp do niemal 1000 filmów i seriali. Disney oferuje dwie opcje opłaty: miesięczną i roczną.

Disney+ to platforma VoD, która ma szansę dać się we znaki znanym, lubianych i tłumnie subskrybowanym serwisom, takim jak Netflix.

Główna siła nowej platformy VoD to bogactwo tytułów, zarówno tych już istniejących (zbiorczy zwiastun trwa pond 3 godziny), jak i szykowanych. To właśnie na Disney+ będzie można obejrzeć seriale Marvela z bohaterami znanymi z filmów.

Przeczytaj także

Disney+ zadebiutował już w USA; dostęp do usługi możliwy jest przez witrynę oraz aplikacje na konsole, smartfony i inne urządzenia. Dzięki programowi uruchomionemu na Apple TV dowiedzieliśmy się, jak wygląda oficjalny polski cennik serwisu.

Disney+ - oficjalny polski cennik

Treści Disney+ są już dostępne po polsku. „Mandalorian”, pierwszy serial z „Gwiezdnych wojen”, otrzymał naszą wersję językową, mimo że oficjalnie jeszcze w naszym kraju obejrzeć go nie można.

Dzięki opcji wykupienia subskrypcji bezpośrednio z poziomu Apple TV poznaliśmy ceny, jakie będą obowiązywać w Polsce. Miesięczny abonament za dostęp do Disney+ ma wynosić 32,99 zł. Disney daje też opcję wykupienia subskrypcji na cały rok z góry. Jednorazowo za 12 miesięcy będziemy płacić 334,99 zł.

W ramach tej ceny można będzie oglądać filmy i seriale na 4 profilach, treści będą dostępne w najwyższej jakości.

Wciąż nie wiadomo, kiedy Disney+ będzie dostępny w Polsce. Pierwsza europejska ekspansja serwisu została zaplanowana na 31 marca 2020 roku, gdy platforma oficjalnie zadebiutuje w Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech i Włoszech.

Zobacz także: Disney+ - pełna oferta na start. Niemal 1000 filmów i seriali 

 

Michał Tomaszkiewicz
Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.