Wyciekły Pokemony startowe, które pojawią się w nowej grze na konsolę Nintendo Switch

Kamil Kacperski
01.02.2018 17:28
Wyciekły Pokemony startowe, które pojawią się w nowej grze na konsolę Nintendo Switch Fot. materiały prasowe

Wielkimi krokami zbliża się premiera pierwszej gry z serii Pokemon na nową konsolę Nintendo, czyli Switcha. Po sieci zaczęły krążyć już zdjęcia, które mogą przedstawiać nowe startery.

Na początku każdej gry z głównej serii Pokemon (oprócz bazującej na anime wersji Yellow - tam zmuszeni byliśmy na rozpoczęcie przygody z Pikachu) musimy podjąć ważną decyzję - jakiego stworka wybierzemy na naszego partnera. Do wyboru są zawsze trzy i zawsze tych samych typów - wodny, roślinny lub ognisty.

Historia lubi się powtarzać, więc i tym razem gracze będą mogli wybrać jednego z trzech dostępnych Pokemonów-partnerów. Oczywiście, zdjęcia i informacje są nieoficjalne:

CZAS NA PLOTKI: Pokemony startowe 8. generacji. Niedźwiedź jaskiniowy ma ewoluować w Pokemona typu Roślinno/Elektryczny, Kucyk w Ognisto/Stalowego, a koralowiec ma być czystego typu Wodnego. Źródła tych zdjęć zostały szybko usunięte, a zdjęcia nie miały linków. Czyżbyśmy mieli styczność z sytuacją, podobną do tej z 7. generacji?

Nowe Pokemony

Dopóki Nintendo lub Gamefreak nie opublikują zwiastuna lub materiałów promocyjnych, te zdjęcia powinny być traktowane jako twory fanowskie. Nie mniej jednak, Pokemon typu Roślinno/Elektrycznego byłby bardzo ciekawym stworkiem i zdecydowanie urozmaiciłoby rozgrywkę w nowej grzę o kieszonkowych potworkach.

Wracając jednak do samej konsoli, na której gra ma zostać wydana - Nintendo opublikowało w sieci swój raport finansowy za 2017 rok. Wielkie N ma powody do ogromnego zadowolenia, ponieważ sprzedano prawie 15 milionów egzemplarzy Switcha. Oznacza to, że nowa konsolka już przebiła w sprzedaży swoją poprzedniczkę nazwaną Wii U, której zakupiono 14 milionów sztuk.  

W 2019 roku premierę będzie miał film o detektywie Pikachu, w którego wcieli się nadworny najemnik Marvela, czyli Ryan Reynolds. Natomiast niezatytułowana gra na Nintendo Switch ukaże się prawdopodobnie na przełomie października i listopada 2018 roku. 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.