Wygraj DVD "Ant-Man i Osa" [WYNIKI KONKURSU]

Kamil Kacperski
11.12.2018 14:49
Wygraj DVD "Ant-Man i Osa" [WYNIKI KONKURSU] Fot. materiały prasowe

Chcecie płytę DVD z najnowszym filmem z MCU? Nic prostszego - wystarczy, że odpowiecie na nasze pytanie konkursowe, a 1 z 3 płyt "Ant-Man i Osa" może trafić do Was!

Superprodukcja Marvel Studios "Ant-Man and the Wasp", w której główne role zagrali Paul Rudd, Evangeline Lilly, Michael Douglas i Michelle Pfeiffer jest już dostępna na Blu-ray i DVD.

Dwa lata po wydarzeniach przedstawionych w filmie "Captain America: Civil War" Scott Lang (Paul Rudd) pozostaje w areszcie domowym, do którego trafił po tym jak zaangażował się w bratobójczą walkę pomiędzy członkami drużyny Avengers. Ze swoim dawnym mentorem Hankiem Pymem (Michael Douglas), wynalazcą kostiumu umożliwiającego zmniejszanie się do rozmiarów mrówki, nie utrzymuje już kontaktów i marzy jedynie o spokojnym odbyciu zasądzonej mu kary, by móc wreszcie w pełni poświęcić się swojej córce. Nie wie, że w czasie kiedy on odlicza dni do końca aresztu domowego, Hank Pym i jego córka Hope van Dyne (Evangeline Lilly) gorączkowo pracują nad eksperymentem mającym im umożliwić wejście do Wymiaru Kwantowego, gdzie od lat jest uwięziona matka Hope (Michelle Pfeiffer).

Ant-Man and the Wasp - wygraj film na DVD

"Ant-Man and the Wasp" to druga część przebojowego filmu z 2015 roku, a jednocześnie jubileuszowa dwudziesta już produkcja ze świata Marvel Cinematic Universe (MCU) - filmowego uniwersum obejmującego superbohaterów znanych z komiksów publikowanych przez wydawnictwo Marvel. Obraz wyreżyserował Payton Reed ("Ant-Man"), a tytułowe role zagrali: Paul Rudd ("Ant-Man") i Evangeline Lilly ("Hobbit: Bitwa pięciu armii"). Obok nich w obsadzie znaleźli się zdobywca dwóch Oscarów Michael Douglas ("Wall Street"), Michael Peña ("CHiPs: Motopatrol"), nominowany do nagrody Emmy Walton Goggins ("Nienawistna ósemka"), zdobywca dwóch nagród Emmy Bobby Cannavale (serial "Zakazane imperium"), Judy Greer ("15:17 do Paryża"), Hannah John-Kamen ("Player One"), Randall Park (serial "Figurantka"), trzykrotnie nominowana do Oscara Michelle Pfeiffer ("Powrót Batmana") oraz nominowany do Oscara Laurence Fishburne (seria "Matrix"). 

Na ekrany światowych kin film "Ant-Man and the Wasp" trafił w wakacje 2018 roku. Został bardzo dobrze przyjęty zarówno przez widzów jak i krytyków. W dystrybucji kinowej obraz zarobił ponad 622 miliony dolarów na całym świecie.

MATERIAŁY DODATKOWE W WYDANIACH BLU-RAY:

  • Kulisy powstawania filmu: Scott Lang: Znowu w skafandrze, Osa i jej strój, Subatomowi Superbohaterowie: Hank i Janet,
  • Kwantowy punkt widzenia: efekty specjalne i scenografia
  • Gagi i niewykorzystane komiczne epizody: Gagi, Komiczne epizody ze Stanem Lee, Komiczne epizody z Timem Heideckerem
  • Sceny niewykorzystane

Konkurs o płytę DVD z Ant-Man and the Wasp

Chcecie, aby płyta z filmem "Ant-Man and the Wasp" trafiła do Waszych rąk? Nic prostszego - wystarczy, że weźmiecie udział w naszym konkursie. Co trzeba zrobić? Odpowiedzcie na pytanie zawarte w poniższym formularzu. Najciekawsze wypowiedzi zostaną nagrodzone płytą DVD z "Ant-Manem and the Wasp". Konkurs potrwa do poniedziałku 17 grudnia 2018 roku. Dzień później ogłosimy wyniki. Życzymy powodzenia!

Lista zwycięzców 

  • Agnieszka S. 
  • Wiktor D. 
  • Piotr S.

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy miłego seansu!

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.