Wygraj DVD "Ant-Man i Osa" [WYNIKI KONKURSU]
Kamil Kacperski
11.12.2018 14:49
Wygraj DVD "Ant-Man i Osa" [WYNIKI KONKURSU] Fot. materiały prasowe

Chcecie płytę DVD z najnowszym filmem z MCU? Nic prostszego - wystarczy, że odpowiecie na nasze pytanie konkursowe, a 1 z 3 płyt "Ant-Man i Osa" może trafić do Was!

Superprodukcja Marvel Studios "Ant-Man and the Wasp", w której główne role zagrali Paul Rudd, Evangeline Lilly, Michael Douglas i Michelle Pfeiffer jest już dostępna na Blu-ray i DVD.

Dwa lata po wydarzeniach przedstawionych w filmie "Captain America: Civil War" Scott Lang (Paul Rudd) pozostaje w areszcie domowym, do którego trafił po tym jak zaangażował się w bratobójczą walkę pomiędzy członkami drużyny Avengers. Ze swoim dawnym mentorem Hankiem Pymem (Michael Douglas), wynalazcą kostiumu umożliwiającego zmniejszanie się do rozmiarów mrówki, nie utrzymuje już kontaktów i marzy jedynie o spokojnym odbyciu zasądzonej mu kary, by móc wreszcie w pełni poświęcić się swojej córce. Nie wie, że w czasie kiedy on odlicza dni do końca aresztu domowego, Hank Pym i jego córka Hope van Dyne (Evangeline Lilly) gorączkowo pracują nad eksperymentem mającym im umożliwić wejście do Wymiaru Kwantowego, gdzie od lat jest uwięziona matka Hope (Michelle Pfeiffer).

Ant-Man and the Wasp - wygraj film na DVD

"Ant-Man and the Wasp" to druga część przebojowego filmu z 2015 roku, a jednocześnie jubileuszowa dwudziesta już produkcja ze świata Marvel Cinematic Universe (MCU) - filmowego uniwersum obejmującego superbohaterów znanych z komiksów publikowanych przez wydawnictwo Marvel. Obraz wyreżyserował Payton Reed ("Ant-Man"), a tytułowe role zagrali: Paul Rudd ("Ant-Man") i Evangeline Lilly ("Hobbit: Bitwa pięciu armii"). Obok nich w obsadzie znaleźli się zdobywca dwóch Oscarów Michael Douglas ("Wall Street"), Michael Peña ("CHiPs: Motopatrol"), nominowany do nagrody Emmy Walton Goggins ("Nienawistna ósemka"), zdobywca dwóch nagród Emmy Bobby Cannavale (serial "Zakazane imperium"), Judy Greer ("15:17 do Paryża"), Hannah John-Kamen ("Player One"), Randall Park (serial "Figurantka"), trzykrotnie nominowana do Oscara Michelle Pfeiffer ("Powrót Batmana") oraz nominowany do Oscara Laurence Fishburne (seria "Matrix"). 

Na ekrany światowych kin film "Ant-Man and the Wasp" trafił w wakacje 2018 roku. Został bardzo dobrze przyjęty zarówno przez widzów jak i krytyków. W dystrybucji kinowej obraz zarobił ponad 622 miliony dolarów na całym świecie.

MATERIAŁY DODATKOWE W WYDANIACH BLU-RAY:

  • Kulisy powstawania filmu: Scott Lang: Znowu w skafandrze, Osa i jej strój, Subatomowi Superbohaterowie: Hank i Janet,
  • Kwantowy punkt widzenia: efekty specjalne i scenografia
  • Gagi i niewykorzystane komiczne epizody: Gagi, Komiczne epizody ze Stanem Lee, Komiczne epizody z Timem Heideckerem
  • Sceny niewykorzystane

Konkurs o płytę DVD z Ant-Man and the Wasp

Chcecie, aby płyta z filmem "Ant-Man and the Wasp" trafiła do Waszych rąk? Nic prostszego - wystarczy, że weźmiecie udział w naszym konkursie. Co trzeba zrobić? Odpowiedzcie na pytanie zawarte w poniższym formularzu. Najciekawsze wypowiedzi zostaną nagrodzone płytą DVD z "Ant-Manem and the Wasp". Konkurs potrwa do poniedziałku 17 grudnia 2018 roku. Dzień później ogłosimy wyniki. Życzymy powodzenia!

Lista zwycięzców 

  • Agnieszka S. 
  • Wiktor D. 
  • Piotr S.

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy miłego seansu!

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.