Pogoda
10.12.2018 17:25

Wygraj film "The Meg" z Jasonem Stathamem na DVD [WYNIKI KONKURSU]

Już 12 grudnia 2018 roku do sprzedaży na DVD, Blu-ray oraz 4K UHD Blu-ray trafi film "The Meg", w którym bohater grany przez Jasona Stathama staje oko w oko z ogromnym rekinem. Spróbujcie sił w naszym konkursie!

The Meg
foto: materiały prasowe

Gwiazdor kina akcji Jason Statham zagrał główną rolę w thrillerze "The Meg" w reżyserii Jona Turteltauba, który podbił ekrany kin na całym świecie. Trzymająca w napięciu i zrealizowana z niezwykłym rozmachem opowieść o walce ludzi z gigantycznym, prehistorycznym rekinem zadebiutuje w wydaniach domowych już 12 grudnia 2018 roku.

Łódź podwodna wchodząca w skład międzynarodowego programu obserwacji podmorskich zostaje zaatakowana przez gigantyczne stworzenie. W efekcie uszkodzona jednostka osiada na dnie najgłębszego rowu na Pacyfiku wraz z załogą uwięzioną na jej pokładzie. Czas ucieka, więc chiński oceanograf-wizjoner dr Zhang (Winston Chao), mimo sprzeciwu córki Suyin (Li Bingbing), która uważa, że jest w stanie ocalić załogę bez niczyjej pomocy, werbuje przebywającego na dobrowolnym wygnaniu byłego eksperta od nurkowania, Janosa Taylora (Jason Statham).

Jednak aby ocalić załogę, a także cały ocean, przed niepowstrzymanym zagrożeniem, prehistorycznym rekinem mierzącym ponad 20 metrów, znanym jako megalodon, ta dwójka będzie musiała połączyć siły. Zobaczcie zwiastun "The Meg":

The Meg - kiedy premiera na DVD?

Pięć lat wcześniej Jonas spotkał już na swojej drodze to przerażające stworzenie, ale wówczas nikt nie dawał wiary jego opowieściom. Teraz, razem z Suyin, musi stawić czoła swoim lękom i zaryzykować własne życie, aby powrócić w morskie głębiny i po raz kolejny stanąć oko w oko z najpotężniejszym drapieżnikiem wszech czasów.

"The Meg" to ekranizacja bestsellerowej powieści Steve’a Altena wyreżyserowana przez Jona Turteltauba, twórcę przebojowego dyptyku "Skarb narodów". W rolach głównych w filmie wystąpili: gwiazdor kina akcji Jason Statham (cykl "Szybcy i wściekli"), Li Bingbing ("Transformers: Wiek zagłady"), Rainn Wilson (serial "Biuro"), Ruby Rose (serial "Orange is the New Black"), Winston Chao ("Dorwać Wattsa"), b (serial "Rush Hour"), Jessica McNamee ("Wojna płci"), Ólafur Darri Ólafsson ("Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda"), Robert Taylor ("Kong: Wyspa Czaszki"), Masi Oka (serial "Herosi") oraz Cliff Curtis (serial "Fear the Walking Dead").

DODATKI SPECJALNE  W WYDANIACH BLU-RAY:

•             PRZEGRYŹ TO: ZA KULISAMI „MEG” – reżyser Jon Turteltaub i aktorzy opowiadają o wyzwaniach i frajdzie w pracy na otwartym morzu.

•             TWORZENIE BESTII

DODATKI SPECJALNE  W WYDANIU DVD:

  • PRZEGRYŹ TO: ZA KULISAMI „MEG” – reżyser Jon Turteltaub i aktorzy opowiadają o wyzwaniach i frajdzie w pracy na otwartym morzu

The Meg - wygraj DVD

Aby wygrać płytę DVD wystarczy, że w interesujący sposób odpowiecie na pytanie konkursowe, które znajdziecie w poniższym formularzu. Do rozdania mamy 9 egzemplarzy filmu na płytach DVD. Na zgłoszenia czekamy do najbliższej niedzieli do północy (16 grudnia 2018 roku). Wyniki będą dostępne dzień później. 

LISTA ZWYCIĘZCÓW:

  • Paweł Sz.
  • Izabela M.
  • Marcin Cz.
  • Bartek G.
  • Monika P. 
  • Robert K. 
  • Damian D.
  • Maciej J. 
  • Emil F. 

Zwycięzcom gratulujemy!

Kamil Kacperski
Tagi: Jason Statham The Meg