Wygraj film "The Meg" z Jasonem Stathamem na DVD [WYNIKI KONKURSU]
Kamil Kacperski
10.12.2018 17:25
Wygraj film "The Meg" z Jasonem Stathamem na DVD [WYNIKI KONKURSU] Fot. materiały prasowe

Już 12 grudnia 2018 roku do sprzedaży na DVD, Blu-ray oraz 4K UHD Blu-ray trafi film "The Meg", w którym bohater grany przez Jasona Stathama staje oko w oko z ogromnym rekinem. Spróbujcie sił w naszym konkursie!

Gwiazdor kina akcji Jason Statham zagrał główną rolę w thrillerze "The Meg" w reżyserii Jona Turteltauba, który podbił ekrany kin na całym świecie. Trzymająca w napięciu i zrealizowana z niezwykłym rozmachem opowieść o walce ludzi z gigantycznym, prehistorycznym rekinem zadebiutuje w wydaniach domowych już 12 grudnia 2018 roku.

Łódź podwodna wchodząca w skład międzynarodowego programu obserwacji podmorskich zostaje zaatakowana przez gigantyczne stworzenie. W efekcie uszkodzona jednostka osiada na dnie najgłębszego rowu na Pacyfiku wraz z załogą uwięzioną na jej pokładzie. Czas ucieka, więc chiński oceanograf-wizjoner dr Zhang (Winston Chao), mimo sprzeciwu córki Suyin (Li Bingbing), która uważa, że jest w stanie ocalić załogę bez niczyjej pomocy, werbuje przebywającego na dobrowolnym wygnaniu byłego eksperta od nurkowania, Janosa Taylora (Jason Statham).

Jednak aby ocalić załogę, a także cały ocean, przed niepowstrzymanym zagrożeniem, prehistorycznym rekinem mierzącym ponad 20 metrów, znanym jako megalodon, ta dwójka będzie musiała połączyć siły. Zobaczcie zwiastun "The Meg":

The Meg - kiedy premiera na DVD?

Pięć lat wcześniej Jonas spotkał już na swojej drodze to przerażające stworzenie, ale wówczas nikt nie dawał wiary jego opowieściom. Teraz, razem z Suyin, musi stawić czoła swoim lękom i zaryzykować własne życie, aby powrócić w morskie głębiny i po raz kolejny stanąć oko w oko z najpotężniejszym drapieżnikiem wszech czasów.

"The Meg" to ekranizacja bestsellerowej powieści Steve’a Altena wyreżyserowana przez Jona Turteltauba, twórcę przebojowego dyptyku "Skarb narodów". W rolach głównych w filmie wystąpili: gwiazdor kina akcji Jason Statham (cykl "Szybcy i wściekli"), Li Bingbing ("Transformers: Wiek zagłady"), Rainn Wilson (serial "Biuro"), Ruby Rose (serial "Orange is the New Black"), Winston Chao ("Dorwać Wattsa"), b (serial "Rush Hour"), Jessica McNamee ("Wojna płci"), Ólafur Darri Ólafsson ("Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda"), Robert Taylor ("Kong: Wyspa Czaszki"), Masi Oka (serial "Herosi") oraz Cliff Curtis (serial "Fear the Walking Dead").

DODATKI SPECJALNE  W WYDANIACH BLU-RAY:

•             PRZEGRYŹ TO: ZA KULISAMI „MEG” – reżyser Jon Turteltaub i aktorzy opowiadają o wyzwaniach i frajdzie w pracy na otwartym morzu.

•             TWORZENIE BESTII

DODATKI SPECJALNE  W WYDANIU DVD:

  • PRZEGRYŹ TO: ZA KULISAMI „MEG” – reżyser Jon Turteltaub i aktorzy opowiadają o wyzwaniach i frajdzie w pracy na otwartym morzu

The Meg - wygraj DVD

Aby wygrać płytę DVD wystarczy, że w interesujący sposób odpowiecie na pytanie konkursowe, które znajdziecie w poniższym formularzu. Do rozdania mamy 9 egzemplarzy filmu na płytach DVD. Na zgłoszenia czekamy do najbliższej niedzieli do północy (16 grudnia 2018 roku). Wyniki będą dostępne dzień później. 

LISTA ZWYCIĘZCÓW:

  • Paweł Sz.
  • Izabela M.
  • Marcin Cz.
  • Bartek G.
  • Monika P. 
  • Robert K. 
  • Damian D.
  • Maciej J. 
  • Emil F. 

Zwycięzcom gratulujemy!

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.