Pogoda
24.10.2018 15:28

Wygraj komiks "Garfield. Tłusty koci trójpak. Tom 1" [KONKURS]

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na Antyradio.pl. Do wygrania jest pierwszy tom komiksu "Garfield. Tłusty koci trójpak".

Wygraj komiks "Garfield. Tłusty koci trójpak. Tom 1" [KONKURS]
foto: materiały prasowe

Każdy, kto ma w domu kota, doskonale rozumie, czemu rysownik Jim Davis 40 lat temu postanowił stworzyć komiks o Garfieldzie. Przez kolejne dekady gruby rudy kocur uwielbiający lasagne stał się jedną z ikon popkultury. Z okazji okrągłej rocznicy narodzin Garfielda wydawnictwo Egmont wydało cykl zatytułowany "Tłusty koci trójpak", będący chronologiczną antologią wszystkich pasków komiksowych o Garfieldzie. Tom pierwszy zawiera przygody kota i jego rysownika pochodzące z pierwszych lat ukazywania się stripów na ich temat. Recenzja zbioru wkrótce na naszej stronie.

Biorąc udział w naszym konkursie macie niepowtarzalną szansę na wygranie jednego z pięciu egzemplarzy pierwszego tomu komiksu "Garfield. Tłusty koci trójpak".

"Garfield. Tłusty koci trójpak" tom I - wygraj komiks

Aby wygrać jeden z egzemplarzy komiksu "Garfield. Tłusty koci trójpak. Tom 1" wystarczy wypełnić zamieszony poniżej formularz i odpowiedzieć w nim na pytanie konkursowe. Na autorów pięciu najciekawszych odpowiedzi czeka nagroda w postaci pierwszego tomu przygód Garfielda, Jona i innych postaci ze świata pomarańczowego kota.

Na odpowiedzi czekamy do poniedziałku 29 października 2018 roku do godziny 12:00.

Lista zwycięzców:

  • Krzysztof K.
  • Małgorzata M.
  • Emil K.
  • Sebastian W.
  • Patrycja M.
Sergiusz Kurczuk
Tagi: Garfield Komiks