Wygraj książkę "Marvel. Superbohaterki" [KONKURS]

Sergiusz Kurczuk
22.03.2019 15:17
Marvel. Superbohaterki|undefined Fot. materiały promocyjne

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na Antyradio.pl. Do wygrania jest książka "Marvel. Superbohaterki".

Superbohaterki Marvela powoli zaczynają przejmować stery. Nie tylko w komiksach, gdzie ten stan rzeczy jest obecny już od kilku lat, ale również w filmach na ich podstawie. 8 marca do kin weszła pierwsza produkcja Marvel Studios o superbohaterce. Mowa o filmie "Kapitan Marvel" z Brie Larson w roli głównej. Historia Carol Danvers stała się tak wielkim hitem, że w pierwszym tygodniu wyświetlania zarobiła ponad 500 tysięcy dolarów. Chociaż Dzień Kobiet i premiera "Kapitan Marvel" jest już za nami, mamy do rozdania książki ściśle powiązane z tymi wydarzeniami. Chodzi o album "Marvel. Superbohaterki" autorstwa Lorraine Cink z rysunkami Alice X. Zhang. Co trzeba zrobić, żeby go dostać?

Przeczytaj także

"Marvel. Superbohaterki" - wygraj książkę

Specjalnie dla wszystkich fanek i fanów superbohaterek Marvela, przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania jest egzemplarzy książki "Marvel. Superbohaterki" wydanej przez wydawnictwo Egmont.

Aby wygrać jeden z dwóch egzemplarzy książki "Marvel. Superbohaterki" wystarczy wypełnić zamieszony poniżej formularz i odpowiedzieć w nim na proste pytanie konkursowe. Na autorów najciekawszych odpowiedzi czeka nagroda w postaci pięknie wydanego albumu, przybliżającego sylwetki 65 kobiecych postaci ważnych dla komiksowego uniwersum Marvela

Na odpowiedzi czekamy do piątku 29 marca 2019 roku do godziny 12:00.

Lista zwycięzców:

Ewlina K.

Marek W.

>>Zobacz też: Czy Kapitan Marvel rzeczywiście jest najpotężniejszą bohaterką Marvela?<<

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.