Pogoda
28.02.2020 14:42

Wypadek na planie nowego teledysku Natalii Nykiel. Strój piosenkarki zajął się ogniem

Natalia Nykiel zachwyciła fanów nowym klipem. W wywiadzie przyznała jednak, że na planie teledysku doszło do wypadku. Piosenkarka znalazła się zbyt blisko ognia i jej strój zajął się ogniem.

Foto: Artur Zawadzki/REPORTER/ East News
Foto: Artur Zawadzki/REPORTER/ East News

W sieci ukazał się klip do utworu "Vulcano" Natalii Nykiel. Polska piosenkarka jak zwykle nie zawiodła, a teledysk robi imponujące wrażenie. Zwłaszcza z uwagi na dużą obecność ognia. I choć podczas kręcenia zachowano względy bezpieczeństwa, doszło do małego wypadku. Piosenkarka zbytnio zbliżyła się do ognia, w wyniku czego jej śnieżnobiały strój zaczął się palić.

Wypadek na planie nowego teledysku Natalii Nykiel

"Vulcano" to utwór promujący nową EP-kę Natalii - "Origo". Praca nad teledyskiem do piosenki wymagała użycia dużej ilości efektów pirotechnicznych, co poskutkowało wypadkiem na planie. Gdy piosenkarka znalazła się zbyt blisko ognia, jej strój stanął w płomieniach.

"

To był bardzo trudny i wymagający plan. Nie pomogliśmy sobie, decydując się na białe kostiumy na zdjęciach pełnych ognia, dymu i błota, które wyjątkowo nie sprzyjały w scenach finałowych. Byłam jednak spokojna, wchodząc na plan ze świadomością, że moja stylistka Starka zadbała o to, żebyśmy mieli kilka kompletów strojów. W rzeczywistości przydały się wszystkie. Po przypaleniu jednego z nich, w wyniku odprysku palącej się zasłony, pamiątka zostanie mi na lata. Ten teledysk wymagał poświęceń. "

Foto: Artur Szczepanski/REPORTER/ East News
Foto: Artur Szczepanski/REPORTER/ East News
Przeczytaj także Groźba ataku terrorystycznego przerwała seans "Swingersów" w kinie Helios. Widzów ewakuowano

Na szczęście piosenkarce nic się nie stało, a całe zajście dziś wspomina ze śmiechem. Teledysk ukazał się w dniu wczorajszym i wprawił fanów w zachwyt. Jak widać, wart był każdego poświęcenia.

Zobacz też: Polska szykuje się na wojnę z koronawirusem. 100 mln zł na natychmiastowy zakup sprzętu dla szpitali, wojsko gotowe do działania

Tagi: Newsy