Wyślij Geralta na ferie zimowe. Pojawił się snowboardowy mod do Wiedźmina 3

18.01.2021 12:52
Wiedźmin 3: Dziki gon - materiał poglądowy Fot. Daniel Krason/Shutterstock

Wiedźmin 3: Dziki gon wciąż cieszy się popularnością wśród graczy. Dowodem może być nowy mod do gry, który pozwala Geraltowi na jazdę na snowboardzie.

Chociaż w Polsce ferie zimowe już dobiegły końca, nie oznacza to, że przerwy od obowiązków nie można zrobić sobie w innym terminie. Szczególnie jeśli obowiązki obejmują głównie polowania i walki z przerażającymi potworami. Powstał mod do gry Wiedźmin 3: Dziki gon, pozwalający Geraltowi na... jeżdżeniu na snowboardzie.

Wiedźmin 3 - VGX Snowboarding mod

Gry to świetny sposób na spędzenie wolnego czasu, szczególnie te, które potrafią zaangażować w rozgrywkę lepiej niż niejeden film czy książka. Przy Wiedźminie 3 można spędzić wiele godzin dzięki ogromowi otwartego świata i liczbie zadań do wykonania. Nadchodzi jednak ten moment, w którym zawartość gry powołana do życia przez twórców zaczyna nużyć. I wtedy wchodzą mody, całe na biało.

Polecamy

Jeśli już przy bieli jesteśmy, to wszyscy miłośnicy białego szaleństwa, którzy w tym roku z powodu pandemii koronawirusa nie mogli udać się na stok snowboardowy, dzięki modowi stworzonemu przez Nexus Mods, mają okazję pozjeżdżać Geraltem z Rivii. Dzięki nowej przeróbce wiedźmin może przesiąść się z Płotki na deskę i nie tylko za jej pomocą sunąć w dół z ośnieżonych górskich szczytów Skellige, ale również... walczyć.

Jeśli więc jesteście zainteresowani przemierzaniem Kontynentu na snowboardzie, nic nie stoi na przeszkodzie, by zmienić środek lokomocji Geralta i podrasować trochę jego stylizację, za pomocą gustownych gogli. 

Polecamy

Twórcy moda bazowali na animacji dostępnej w grze. Chodzi o moment, w którym tytułowy bohater ześlizguje się ze zbyt stromych zboczy. Deska działa z kolei na zasadzie magicznej broni. Niestety śnieżna zabawa odbywa się kosztem poświęcenia tradycyjnego wyglądu srebrnego miecza i kuszy Geralta.

Polecamy

Jak widać gra, która będzie obchodzić w 2021 roku 6-lecie, nadal inspiruje fanów do tworzenia naprawdę unikatowych dodatków, które co prawda z sagą Andrzeja Sapkowskiego często nie mają za dużo wspólnego, ale sprawiają, że hit CD Projekt Red nie nudzi się mimo upływu lat.

Polecamy
Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.