Pogoda
14.02.2017 11:16

Wyślij anonimowo tajemniczego SMS-a na Walentynki

I Ty możesz wcielić się w rolę tajemniczego nieznajomego i wysłać anonimowego SMS-a na Walentynki. Wystarczy wizyta na specjalnej stronie – pula dostępnych do wysłania darmowych wiadomości jest jednak ograniczona.

Wyślij anonimowo tajemniczego SMS-a na Walentynki
foto: zrzut ekranu

Jako nadawca SMS-a z wyznaniem wyświetlana jest „Walentynka”. Ma to zachęcić nieśmiałych do wyrzucenie z siebie uczuć, chociaż łatwo wymyślić także inne scenariusze, w których brak informacji o prawdziwym nadawcy może wprowadzić trochę pikanterii do wiadomości.

Na straży zachowania obyczajności stoi specjalny filtr, którego zadaniem jest uniemożliwienie wysyłania wulgaryzmów – swoje przesłanie trzeba więc ubrać w kulturalne i nieobraźliwe słowa.

Wiadomość może mieć maksymalnie 140 znaków – pozostałe 20 (z maksymalnie 160 dostępnych dla SMS-a) można poświęcić na dodanie linku do wybranej z listy grafiki lub utworu.

foto: zrzut ekranu

Liczba możliwych do wysłania SMS-ów jest ograniczona – z wyznaniem swoich uczuć w otoczce tajemniczości trzeba się więc pospieszyć. Wiadomość można wysłać wprost ze strony walentynki.smsapi.pl.

Dostawca usługi zapewnia, że nie będzie zapisywał numerów telefonów, na które wysyłane będą walentykowe SMS-y.

Walentynkowe kartki można także wysyłać korzystając z pomocy „Power Rangers” - do wyboru jest 20 wzorów. 

Obchodzicie Walentynki?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Internet