Wystartował polski oddział Amazona. Jakie produkty znajdziemy w ofercie giganta?

Kamil Kacperski
02.03.2021 15:58
Wystartował polski oddział Amazona. Jakie produkty znajdziemy w ofercie giganta? Fot. Sundry Photography/Shutterstock.com

Amazon nareszcie zagościł w Polsce. Po wielu latach nieobecności gigant internetowej sprzedaży wystartował ze swoją polską wersją. Jakie produkty są dostępne w ofercie sklepu?

Amazon jest nareszcie dostępny w Polsce

Zaledwie kilka tygodni temu Amazon poinformował, że zaczyna prace nad wprowadzeniem w pełni funkcjonalnej, polskojęzycznej wersji serwisu. Chociaż ten był już dostępny dla polskich klientów za pośrednictwem Amazona.de, to tam pojawiały się problemy dla polskich przedsiębiorców.

Polecamy

Na szczęście wygląda na to, że to już przeszłość i od początku marca 2021 roku będziemy mogli korzystać z "w pełni" polskiej wersji serwisu.

Amazon.pl już wystartował i po kilku tygodniach od rozpoczęcia przyjmowania zgłoszeń od rodzimych przedsiębiorców, oferuje już pełen pakiet świadczeń. Wiemy, że klienci z Polski będą mieć dostęp do pomocy technicznej 24 godziny na dobę, darmowej dostawy dla zamówień realizowanych przez Amazon na kwotę powyżej 100 zł oraz dostęp do milionów produktów od międzynarodowych i polskich marek.

Polecamy

Debiut Amazon.pl to także spersonalizowane oferty na część urządzeń od Amazona. Za pośrednictwem polskojęzycznej odsłony serwisu kupimy m.in. głośniki z serii Amazon Echo, czy Kindle’a Paperwhite. Niestety droższe modele czytników nadal będziemy musieli kupować za pośrednictwem Amazon.de, a oferowane obecnie głośniki Echo nie obsługują jeszcze polskich komend głosowych.

Z relacji portalu naekranie.pl wynika, że na razie w serwisie występują problemy z zakładaniem konta, strona często potrafi pokazywać użytkownikowi błędy, a i sam aspekt wizualny jest nieco mniej przejrzysty, niż na takim Allegro, które (jakby nie patrzeć) jest głównym konkurentem Amazona na polskim rynku. Ciekawe, jak będzie postępowała ich rywalizacja na naszym internetowym podwórku.

Polecamy
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.