Xbox One X, PS4 Pro, Nintendo Switch i PC umieszczone w jednej obudowie

24.07.2019 11:15
Origin Big O|undefined Fot. kadr z wideo www.youtube.com/watch?v=ErQQc6cUSTA

Gdy ma się fantazję i pieniądze, można mieć wszystko. Origin Big O to spełnienie marzeń każdego gracza. Maszyna odpali każdą nową grę w podskokach.

Wojny wśród graczy mają długie i chwalebne tradycje. W zamierzchłych czasach swoją wyższość próbowali pokazywać właściciele Commodore 64 i Atari 65 XE. Dziś społeczność spolaryzowana jest według innych zasad – albo gra się na konsoli, albo jest się przedstawicielem #pcmasterrace.

Z jednej strony mamy wygodę konsol, które kupuje się raz i cieszy dobrze działającymi grami przez całe lata. Z drugiej zaś pogoń za wydajnością i coraz lepszą grafiką wśród używających komputerów PC, co wiąże się z koniecznością wydawania sporych sum na nowe karty graficzne i inne gamingowe podzespoły.

Za długi czas życia konsol trzeba jednak płacić pod koniec zauważalną cenę. Gry uruchamiane na Xbox One i PlayStation 4 wyglądają po prostu gorzej, niż na komputerach PC.

Przeczytaj także

Dzięki Origin PC powstał maszyna, która łączy ze sobą wszystko, co najlepsze z obu światów. Wydajny komputer PC oraz Xbox One X i PlayStation 4 Pro zmieściły się w jednej obudowie. Jest też dock dla Nintendo Switch.

Origin Big O – fuzja PC i konsol PS4 Pro i Xbox One X

Nie ma na świecie maszyny, która nadawałaby się do grania bardziej, niż Origin Big O. W sporej obudowie zmieszczono bowiem wszystkie platformy, które liczą się w gamingu.

Z jednej strony mamy potężny komputer PC, w którym umieszczono podzespoły z najwyższej półki wydajnościowej i cenowej. Intel Core i9-9900K wspomagany jest przez NVIDIA TITAN RTX, 64 GB RAM oraz 2x 2TB Samsung 970 EVO NVMe i 14TB Seagate BarraCuda.

Komputer został wyposażony w chłodzenie wodne, które przy okazji obsługuje także umieszczone po drugiej stronie płyty główne PlayStation 4 Pro oraz Xboksa One X.

Dodatkiem jest znajdujący się na przodzie obudowy dock przeznaczony na Nintendo Switch. Big O został ponadto wyposażony w przełącznik sygnału HDMI, dzięki czemu z każdej z konsol i komputera można korzystać bez potrzeby przekładania kabla.

Origin stworzył Big O dla uczczenia 10. rocznicy sprzedawania komputerów gamingowych. Maszyna nie jest na sprzedaż – a gdyby była, kosztowałaby prawdziwe krocie.

Zobacz także: PlayStation 5 na pierwszej oficjalnej prezentacji. PS4 Pro zmiażdżone

 

Michał Tomaszkiewicz|undefined
Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.