Xbox One X, PS4 Pro, Nintendo Switch i PC umieszczone w jednej obudowie

24.07.2019 11:15
Xbox One X, PS4 Pro, Nintendo Switch i PC umieszczone w jednej obudowie Fot. kadr z wideo www.youtube.com/watch?v=ErQQc6cUSTA

Gdy ma się fantazję i pieniądze, można mieć wszystko. Origin Big O to spełnienie marzeń każdego gracza. Maszyna odpali każdą nową grę w podskokach.

Wojny wśród graczy mają długie i chwalebne tradycje. W zamierzchłych czasach swoją wyższość próbowali pokazywać właściciele Commodore 64 i Atari 65 XE. Dziś społeczność spolaryzowana jest według innych zasad – albo gra się na konsoli, albo jest się przedstawicielem #pcmasterrace.

Z jednej strony mamy wygodę konsol, które kupuje się raz i cieszy dobrze działającymi grami przez całe lata. Z drugiej zaś pogoń za wydajnością i coraz lepszą grafiką wśród używających komputerów PC, co wiąże się z koniecznością wydawania sporych sum na nowe karty graficzne i inne gamingowe podzespoły.

Za długi czas życia konsol trzeba jednak płacić pod koniec zauważalną cenę. Gry uruchamiane na Xbox One i PlayStation 4 wyglądają po prostu gorzej, niż na komputerach PC.

Przeczytaj także

Dzięki Origin PC powstał maszyna, która łączy ze sobą wszystko, co najlepsze z obu światów. Wydajny komputer PC oraz Xbox One X i PlayStation 4 Pro zmieściły się w jednej obudowie. Jest też dock dla Nintendo Switch.

Origin Big O – fuzja PC i konsol PS4 Pro i Xbox One X

Nie ma na świecie maszyny, która nadawałaby się do grania bardziej, niż Origin Big O. W sporej obudowie zmieszczono bowiem wszystkie platformy, które liczą się w gamingu.

Z jednej strony mamy potężny komputer PC, w którym umieszczono podzespoły z najwyższej półki wydajnościowej i cenowej. Intel Core i9-9900K wspomagany jest przez NVIDIA TITAN RTX, 64 GB RAM oraz 2x 2TB Samsung 970 EVO NVMe i 14TB Seagate BarraCuda.

Komputer został wyposażony w chłodzenie wodne, które przy okazji obsługuje także umieszczone po drugiej stronie płyty główne PlayStation 4 Pro oraz Xboksa One X.

Dodatkiem jest znajdujący się na przodzie obudowy dock przeznaczony na Nintendo Switch. Big O został ponadto wyposażony w przełącznik sygnału HDMI, dzięki czemu z każdej z konsol i komputera można korzystać bez potrzeby przekładania kabla.

Origin stworzył Big O dla uczczenia 10. rocznicy sprzedawania komputerów gamingowych. Maszyna nie jest na sprzedaż – a gdyby była, kosztowałaby prawdziwe krocie.

Zobacz także: PlayStation 5 na pierwszej oficjalnej prezentacji. PS4 Pro zmiażdżone

 

Michał Tomaszkiewicz
Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.