Pogoda
26.01.2018 13:45

Xbox ogłosił listę darmowych gier w ramach Games with Gold. Wśród nich m.in. „Assassin's Creed”

Tytuły dostępne w lutym 2018 roku są bardzo ciekawe. Przypominamy jedynie, że oferta Games with Gold jest dostępna tylko dla posiadaczy konsol Xbox 360 i Xbox One.

Xbox ogłosił listę darmowych gier w ramach Games with Gold. Wśród nich m.in. „Assassin's Creed”
foto: materiały prasowe

Program Games with Gold jest dostępny dla „złotych” użytkowników Xboxa. A co to oznacza? Są to osoby, które płacą abonament, który oprócz dostępu do darmowych gier, daje możliwość grania online. Innymi słowy - większość osób posiadających konsole Microsoftu raczej jest owymi złotymi użytkownikami. A jaką ofertę dla swoich oddanych fanów przygotował gigant z Redmond?
W lutym posiadacze Xboxów One i Xboxów 360 będą mogli się cieszyć takimi tytułami jak „Assassin's Creed: India Chronicles”, „Split/Second” czy „Shadow Warrior”:

Jakie gry będą w Games with Gold w lutym 2018 roku?

Zaś jeśli chodzi o dostępność tytułów, to pierwszoosobowa strzelanko-siekanka „Shadow Warrior” będzie dostępne w ofercie przez cały luty, platformówka „Assassin's Creed: India Chronicles” od 15 lutego do 16 marca, gra wyścigowa „Split/Second” od 1 lutego do 15 lutego, a zręcznościowe „Crazy Taxi” gracze będą mogli pobrać w okresie 16-28 lutego.

Ostatnie dni stycznia to również możliwość pobrania gier z pierwszego miesiąca 2018 roku. A jaka oferta jest przewidziana na kończący się właśnie miesiąc? Microsoft oferuje graczom horror „Zombi”, trzecioosobową strzelankę „Army of Two” i RPG „The Incredible Adventures of Van Helsing III”. 

Kamil Kacperski
Tagi: Gry Microsoft