Pogoda
17.05.2019 14:51

Xiaomi zaszalało z promocjami na otwarcie nowego salonu w Warszawie. Flagowce za połowę ceny

To może być największa bitwa o smartfony w historii nowożytnej Europy – Xiaomi Polska zdradziło właśnie, jakie atrakcje przygotowało z okazji otwarcia Mi Store w Galerii Młociny. 100 pierwszych szczęśliwców kupi telefony 1000 zł taniej.

Mi Store Młociny
foto: Xiaomi Polska

Gdy w warszawskiej Arkadii otwierano Mi Home, przestraszono się możliwych scen z udziałem fanów Xiaomi i postanowiono okolicznościowe promocje udostępnić w internecie. Dzięki temu w salonie było bezpiecznie i obyło się bez walk o miejsce w kolejce gwarantujące zakup sprzętu za połowę ceny.

Dantejskie sceny można było za to oglądać w Krakowie – tam , podobnie jak w przypadku Mi Store w Galerii Młociny, z promocyjnych cen można było skorzystać tylko na miejscu. Wideo nagrane przez jednego z uczestników biegu pokazuje, jak miłośnicy marki tratują się w wyścigu do salonu. Zwycięzcą okazał się spryciarz, który dzień wcześniej… ukrył się w toalecie i spędził w niej noc.

Otwarcie salony Xiaomi w Krakowie - bieg po otwarciu galerii
Otwarcie salony Xiaomi w Krakowie - bieg po otwarciu galerii
Przeczytaj także Tak wyglądała bitwa o miejsca w kolejce do salonu Xiaomi w Krakowie [WIDEO]

Xiaomi – promocja z okazji otworzenia Mi Store w Galerii Młociny

Xiaomi Polska zapowiada otworzenie podwojów Mi Store w Galerii Młociny na godz. 12:00 23 maja 2019 roku.

O co walczyć będą miłośnicy marki? Spis smartfonów oferowanych dla najszybszych za pół ceny robi duże wrażenie.

xiaomi_mlociny_02

Xiaomi Mi Mix 2S można będzie kupić za 1399 zł – regularna polska cena wynosi 2390 zł. Xiaomi Mi 8 6/64 GB, na co dzień kosztujące 2190 zł, w dniu otwarcia Mi Store będzie wycenione na 1399 zł. Smartfonową ofertę zamyka model Redmi S2, za który trzeba będzie zapłacić 399 zł – o 170 mniej, niż w oficjalnej dystrybucji.

Xiaomi Polska informuje, że w promocji można będzie kupić po 100 egzemplarzy każdego modelu – kto pierwszy dostanie się do kasy, ten lepszy.

xiaomi_mlociny_03

Nie tylko smartfony można będzie na otwarciu Mi Store w Galerii Młociny kupić taniej. Na szczęśliwców czekać będą jeszcze między innymi kamerki Mi Action Camera 4K za 399 zamiast 499 zł – Xiaomi Polska przygotowało 100 sztuk. Tyle samo egzemplarzy Amazfit BIP można będzie kupić za 199 zamiast 349 zł.

Bez ryzykowania obrażeń ciała można będzie skorzystać z mniej efektownych promocji – poniższe sprzęty przygotowano w liczbie 1000 sztuk.

Mi Band 3 w promocji wyceniono na 99 zamiast 149 zł, zaś bank energii Mi Power bank 2S o pojemności 10 000 mAh na 49 zamiast 99 zł.

Promocyjne ceny w Mi Store w Galerii Młociny będą obowiązywać do 26 maja 2019 lub do wyczerpania przewidzianych zapasów.

Wybieracie się?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Mobile