Xiaomi zaszalało z promocjami na otwarcie nowego salonu w Warszawie. Flagowce za połowę ceny

Michał Tomaszkiewicz
17.05.2019 14:51
Xiaomi zaszalało z promocjami na otwarcie nowego salonu w Warszawie. Flagowce za połowę ceny Fot. Xiaomi Polska

To może być największa bitwa o smartfony w historii nowożytnej Europy – Xiaomi Polska zdradziło właśnie, jakie atrakcje przygotowało z okazji otwarcia Mi Store w Galerii Młociny. 100 pierwszych szczęśliwców kupi telefony 1000 zł taniej.

Gdy w warszawskiej Arkadii otwierano Mi Home, przestraszono się możliwych scen z udziałem fanów Xiaomi i postanowiono okolicznościowe promocje udostępnić w internecie. Dzięki temu w salonie było bezpiecznie i obyło się bez walk o miejsce w kolejce gwarantujące zakup sprzętu za połowę ceny.

Dantejskie sceny można było za to oglądać w Krakowie – tam , podobnie jak w przypadku Mi Store w Galerii Młociny, z promocyjnych cen można było skorzystać tylko na miejscu. Wideo nagrane przez jednego z uczestników biegu pokazuje, jak miłośnicy marki tratują się w wyścigu do salonu. Zwycięzcą okazał się spryciarz, który dzień wcześniej… ukrył się w toalecie i spędził w niej noc.

Przeczytaj także

Xiaomi – promocja z okazji otworzenia Mi Store w Galerii Młociny

Xiaomi Polska zapowiada otworzenie podwojów Mi Store w Galerii Młociny na godz. 12:00 23 maja 2019 roku.

O co walczyć będą miłośnicy marki? Spis smartfonów oferowanych dla najszybszych za pół ceny robi duże wrażenie.

xiaomi_mlociny_02 Fot. foto: materiały prasowe

Xiaomi Mi Mix 2S można będzie kupić za 1399 zł – regularna polska cena wynosi 2390 zł. Xiaomi Mi 8 6/64 GB, na co dzień kosztujące 2190 zł, w dniu otwarcia Mi Store będzie wycenione na 1399 zł. Smartfonową ofertę zamyka model Redmi S2, za który trzeba będzie zapłacić 399 zł – o 170 mniej, niż w oficjalnej dystrybucji.

Xiaomi Polska informuje, że w promocji można będzie kupić po 100 egzemplarzy każdego modelu – kto pierwszy dostanie się do kasy, ten lepszy.

xiaomi_mlociny_03 Fot. foto: materiały prasowe

Nie tylko smartfony można będzie na otwarciu Mi Store w Galerii Młociny kupić taniej. Na szczęśliwców czekać będą jeszcze między innymi kamerki Mi Action Camera 4K za 399 zamiast 499 zł – Xiaomi Polska przygotowało 100 sztuk. Tyle samo egzemplarzy Amazfit BIP można będzie kupić za 199 zamiast 349 zł.

Bez ryzykowania obrażeń ciała można będzie skorzystać z mniej efektownych promocji – poniższe sprzęty przygotowano w liczbie 1000 sztuk.

Mi Band 3 w promocji wyceniono na 99 zamiast 149 zł, zaś bank energii Mi Power bank 2S o pojemności 10 000 mAh na 49 zamiast 99 zł.

Promocyjne ceny w Mi Store w Galerii Młociny będą obowiązywać do 26 maja 2019 lub do wyczerpania przewidzianych zapasów.

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.