Pogoda
14.02.2017 13:15

YouTube kręci serial „Fruit Ninja”

Owocowi ninja wracają potężniejsi niż kiedykolwiek – za pełnoprawny serial osadzony w świecie pełnym słodkich masakr wziął się YouTube Red. Należy spodziewać się wiele spektakularnych walk z wykorzystaniem Juice Jitsu.

YouTube kręci serial „Fruit Ninja”
foto: kadr z wideo

Animowany serial ma być kierowany do młodszych widzów i został ogłoszony jako jeden z hitów szykowanych przez serwis dla uczczenia dwóch lata działalności kanału dla dzieci. Seria powstaje w ścisłej współpracy ze studiem Halfbrick – autorami przebojowej gry.

Bohaterami kreskówki „Fruit Ninja: Frenzy Force” mają być cztery zupełnie nowe postaci - Seb, Niya, Peng i Ralph – których zadaniem będzie krzyżowanie niecnych planów złoczyńców. Ich reprezentowaniem zajmie się Durian Grey i Deep Fried Samurai.

Zespół może też liczyć na wsparcie od owocowego sensei, który ma przy okazji wprowadzać do serialu sporo humoru.

Aktorzy wcielający się w poszczególnych ninja zapewniają, że można spodziewać się naprawdę dobrej zabawy:

Należący do Google serwis chwali się, że z aplikacji YouTube Kis korzysta w ciągu tygodnia 8 mln osób, zaś filmy były już oglądane ponad 30 miliardów razy. Na polepszenie tego wyniku mają pracować – oprócz wspomnianego już serialu „Fruit Ninja” – trzy kolejne potwierdzone produkcje.

Pierwsza z nich to „Hyperlinked”, opowiadająca historię zespołu L2M w ich zadaniu stworzenia witryny dla dziewcząt od dziewcząt. „DanTDM Creates A Big Scene” to z kolei przygody youtubera wspieranego animowanymi postaciami, zaś „The Kings of Atlantis” zapowiada się na dziecięcą wersję „Gry o tron”. Ciekawe, czy okaże się lepsza od planowanej przez TVP kopii kultowego serialu pokazującej dynastię Jagiellonów.

Premiery nowego serialu „Fruit Ninja” należy spodziewać się w 2017 roku. Czekając na miłe chwile spędzane z dzieckiem można sobie przypomnieć pierwsze, proste filmowe kroki stawiane przez owocowych ninja:

YouTube Red to odpowiedź Google na triumfy święcone przez Nefliksa – w płatnej wersji serwisu pokazują się przede wszystkim produkcje twórców popularnych kanałów z darmowymi filmami.

Graliście we Fruit Ninja?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Internet