Pogoda
13.10.2017 16:13

Youtube wprowadza nową funkcje, która raczej nie przypadnie użytkownikom do gustu

Nowe rozwiązanie wprowadzone do mobilnej aplikacji na pewno wzbudzi dużo kontrowersji jeśli wejdzie do użycia.

Youtube wprowadza nową funkcje, która raczej nie przypadnie użytkownikom do gustu
foto: materiały prasowe

Jak donosi androidcentral.com, Youtube w najnowszej wersji swojej mobilnej aplikacji testuje funkcje automatycznego odtwarzania wideo w momencie uruchomienia apki. Testy obecnie przeprowadzane są tylko na telefonach z systemem Android.

Oczywiście wiele osób może uznać taką funkcje za co najmniej zbędną, żeby nie powiedzieć, że absolutnie nieprzydatną lub nawet niewskazaną. Uciążliwe może to być również dla osób, które nie chcą za bardzo marnować swojego limitu danych na odtwarzanie wideo, którego na dobrą sprawę nie chcą zobaczyć.

android

Jeżeli Youtube tak bardzo chce wprowadzać nowe zmiany, to może posłuchać swoich użytkowników, którzy od dobrych kilku lat proszą o to, żeby dodać możliwość odtwarzania muzyki z serwisu przy zablokowanym ekranie. Pisaliśmy również o ukrytym, „ciemnym” trybie Youtube’a, który zmienia kolorystykę aplikacji na „mroczniejszą”. Taka funkcja również powinna być dostępna z panelu ustawień, a nie ukrywana przed oczami użytkowników.

Youtube ostatnio ograniczył możliwości pokazywania potencjalnie niebezpiecznych urządzeń, a także ujawnił na gali w Warszawie ranking youtuberów, którym najczęściej ufamy.

Kamil Kacperski
Tagi: News Internet