Pogoda
11.10.2019 12:18

Twitter udekorował pokój youtubera. Jak wyszło? [WIDEO]

Vlogger technologiczny Michael Reeves postanowił szukać wsparcia u internetowych dekoratorów wnętrz.

michael reeves
foto: screen twitter michaelreeves08

Sypialnia 21-letniego twórcy nie posiada wyrazu. Jest to pusty, biały pokój, w którym znajduje się jedynie łóżko. Michael Reeves od jakiegoś czasu planował udekorować to miejsce, ale przyznaje, że całkowicie się na tym nie zna. YouTuber brał również pod uwagę zatrudnienie profesjonalisty albo pomoc przyjaciół, ale jak wyjaśnia "wymaga to rozmawiania z ludźmi, a nie jestem tego fanem".

Twitter udekorował pokój YouTubera

W filmiku ogłaszającym akcję, który w momencie pisania tego artykułu ma 3,64 miliona odtworzeń, Reeves wyjaśnia, że stworzył specjalnego bota, który będzie zbierał sugestie fanów na twitterze.

belle delphine
belle delphine
Przeczytaj także Streamerka, która sprzedawała swoją wodę po kąpieli, trafiła do więzienia

W nagraniu Reeves mówi:

"

Powodem, dla którego mój pokój jest pusty, nudny i wygląda, jak czyściec pomiędzy życiem a śmiercią jest fakt, że nie wiem jak miałbym go udekorować. "

Akcja przygotowana przez vloggera trwała 24 godziny. Jego bot automatycznie kupował produkty z najbardziej lajkowanych odpowiedzi na Twitterze, które mogły kosztować maksymalnie 25 dolarów. Reeves nie sprawdzał reakcji fanów na swoje wideo i odkrył jakie produkty trafią do jego mieszkania po 24 godzinach.

Pierwszymi zakupami bota były rośliny domowe i książki (wśród nich Pismo Święte i Manifest Komunisty). Następnie głosowanie przejęli fani j-popu, którzy zdobyli dla Reevesa plakaty ulubionych zespołów, jak i lalki przedstawiające japońskie gwiazdy. Jak zwykle w internecie nie trzeba było też długo czekać na seksualne zabawki. Michael otrzymał więc huśtawkę do seksu, podkładkę do myszy w kształcie kobiecych piersi i seksowną bieliznę.

Na ostateczny tour po udekorowanym pokoju musimy jeszcze poczekać. Filmik pojawi się niedługo na Youtubie należącym do Reevesa.

Zobacz także: Pierwsza sekta w historii Youtube’a. Internetowy troll stworzył własną religię [WIDEO] 

Tagi: Duperele