Youtuber stworzył prawdziwą wersję "Squid Game". Stawką są setki tysięcy dolarów

25.11.2021 13:59
Youtuber stworzył prawdziwą wersję "Squid Game". Stawką są setki tysięcy dolarów Fot. materiały prasowe/Netflix

Mr. Beast postanowił zrealizować swoją wersję "Squid Game". Ta jest na szczęście mniej krwawa, ale ceną za to jest mniejsza nagroda - ten zaoferował bowiem wygranemu niecałe 500 tysięcy dolarów.

Squid Game - Mr. Beast zrobił prawdziwą wersję gier z serialu

Niedawno MrBeast podzielił się swoim nowym wideo - to "Squid Game" w prawdziwym życiu. Materiał w ciągu niecałej doby od premiery doczekało się 30 milionów odsłon. Youtuber postanowił odtworzyć wszystkie miejsca z serialu, gdzie rozgrywały się "zabawy". 

Polecamy

W jego wersji, 456 uczestników walczyło łącznie o 456 tysięcy dolarów. Pierwsze kilka rund opiera się faktycznie na zabawach z oryginalnego serialu - mamy Red Light, Green Light, Dalgona challenge, czy Marbles - brakuje jedynie śmierci. 

W międzyczasie uczestnicy zostali też zaproszeni na obiad w postaci steka. Na końcu zagrali w kilka rund Musical Chairs, aż w końcu została tylko jedna osoba. Wideo zobaczycie poniżej:

Polecamy

Tak jak wspomnieliśmy powyżej, ekipa MrBeasta odtworzyła każdy z planów z serialu. Jak twierdzi Screen Rant, projekt mógł kosztować youtubera ponad 2 miliony dolarów. 

Jeśli chodzi o sam serial Netflix, to twórca produkcji Hwang Dong-hyuk niedawno porozmawiał z Associated Press na temat ogromnego sukcesu "Squid Game". I stało się tak, jak przewidział/zaplanował szef Netflix, Ted Sarandos - produkcja, mimo początkowej niechęci twórcy, w końcu doczeka się 2. sezonu. Data premiery nowych odcinków na razie nie jest znana.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.