Pogoda
06.09.2019 12:09

Z okazji Bożego Narodzenia będziecie mogli kupić darmowego "Fortnite'a" za 30 dolarów

Jeśli lubicie mieć pudełka waszych ulubionych gier na półkach, to Epic postanowił sprawić wam niespodziankę.

fornite
materiały prasowe epic games

"Fortnite" to gra free-to-play, którą można za darmo ściągnąć na komputery czy konsole. Fakt, że gra kosztuje 0 zł, nie powstrzymuje twórców tytułu, aby trafił on na sklepowe półki.

Epic Games we współpracy z Warner Brothers planuje premierę nowego "kosmetycznego bundle'a", który  ma trafić do sklepów 5 listopada. Cena pakietu ma wynosić 30 dolarów, ale jak twierdzą twórcy, jego wartość w grze wyniesie nawet 80 dolarów.

fortnite sezon 1
fortnite sezon 1
Przeczytaj także Fornite Sezon 10 z nową aktualizacją. Latająca Wyspa powraca

The Darkfire Bundle będzie dostępne również online

W pakiecie znajdziemy, aż 13 przedmiotów. Wśród nich 3 legendarne skórki, 3 legendarne kilofy, 3 legendarny plecaki, 3 legendarne epic wrapy i nową emotę. Będzie to największy dostępny bundle w historii Fortnite'a. Całość będzie dostępna nie tylko na półkach sklepowych, ale również w wersji w online.

Wcześniej bundle oferowane przez Fornite składały się najczęściej z jednej czy dwóch skórek i małych zmian kosmetycznych. Dodatkowo były one najczęściej tworzone pod konkretną platformę. Rzadko zdarzało się, aby pakiety były dostępne na więcej niż jedną konsolę. Tak było jednak w wypadku Deep Freeze i podobnie ma być przy Darkfire. Nie jest to jeszcze oficjalnie potwierdzone, ale według amerykańskich mediów tylko gracze PC i mobilni będą musieli obejść się smakiem, ponieważ nowy pakiet będzie dostępny na wszystkie konsole.

Planujecie dokonać zakupu czy sobie odpuszczacie? W Polsce za wydanie pudełkowe odpowiadać będzie Cenega i jego koszt wyniesie was 105 zł. Zestaw pudełkowy będzie dostępny tylko w kilku wybranych sklepach na terenie kraju.

Zobacz także:  Mistrzostwa w Fornite'a najchętniej oglądanym wydarzeniem esportowym w historii

Wydajecie pieniądze na v-bucksy?

Tagi: Gry Fortnite