Postacie „Gry o tron” śpiewają „Ice Ice Baby”

Sergiusz Kurczuk
12.08.2017 08:13
Postacie „Gry o tron” śpiewają „Ice Ice Baby” Fot. kadr z serialu

„Winter is coming” nabiera nowego znaczenia. Na YouTube pojawiło się śmieszne wideo, na którym bohaterowie „Gry o tron” śpiewają hit Vanilla Ice.

Chociaż „Gra o tron” to serial, którego powaga czasami przytłacza, internauci lubią sobie pożartować z bohaterów hitu HBO. W sieci krąży tysiące memów i przeróbek z mieszkańcami Westeros. Do łącza do nich kolejny zabawny film. Tym razem Daenerys, Bronn, Tyrion, Cersei i inni bohaterowie rapują „Ice Ice Baby”. Jedna z najbardziej znanych piosenek Vanilla Ice wpasowuje się do historii zaprezentowanej w serialu. W końcu od pierwszego odcinka „Nadchodzi zima”, która w tym momencie jest już całkiem blisko.

Przeróbka pojawiła się na kanale Retro Miami Nights. W szybkim czasie zdobyła dużą popularność. Ale trudno się dziwić. Fragmenty serialu zostały zręcznie połączone w tekst piosenki i wpasowują się w charakterystyczną linię basu, podwędzoną przez Vanilla Ice zespołowi Queen. Zresztą sprawdźcie sami.

Najlepsza część wideo to refren, w którym Bronn śpiewa „Ice Ice Baby”, Dany klaszcze do rytmu, a Biali Wędrowcy robią za chórki. Dla porównania, macie oryginalną wersję tej piosenki.

Ostatni odcinek serialu wywołał sporo emocji wśród fanów. 13 sierpnia na HBO pojawi się kolejny epizod 7. sezonu „Gry o tron”. Twórcy umieścili zwiastun, który rozpala wyobraźnię zniecierpliwionych widzów.

 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.