Zabawna wpadka w programie "Jeden z dziesięciu". Nawet uczestnik nie mógł powstrzymać śmiechu

19.11.2020 14:40
Jeden z dziesięciu Fot. Tomasz Urbanek/East News

W programie "Jeden z dziesięciu" doszło do zabawnej sytuacji. Uczestnik zestresował się i źle odpowiedział na pytanie dotyczące architektury.

"Jeden z dziesięciu" to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych teleturniejów w Polsce. Emitowany jest od 1994 roku i jego formuła nie zmieniła się przez lata. Jest też uważany za jeden z najbardziej wymagających teleturniejów - nie dość, że uczestnicy muszą znać odpowiedzi na pytania z różnych dziedzin, to również mają ograniczony czas. Stres spowodował, że jeden z zawodników odpowiedział zabawnie na pytanie dotyczące architektury. 

Zabawna wpadka w programie "Jeden z dziesięciu". Nawet uczestnik nie mógł powstrzymać śmiechu

Prowadzący programu "Jeden z dziesięciu" zadał uczestnikowi następujące pytanie:

Jak nazywa się element architektoniczny składający się z dwóch podpór?

Prawidłową odpowiedzią jest "arkada", jednak uczestnik najwyraźniej mocno się zestresował i powiedział... " pomidor". Zawodnik sam zaczął się śmiać ze swojej odpowiedzi, która zabrzmiała naprawdę groteskowo.

Polecamy

Oczywiście wpadka nie umknęła internautom, którzy postanowili uwiecznić ten zabawny moment w teleturnieju "Jeden z dziesięciu":

Zobacz także: W "Milionerach" padło pytanie za milion zł o manat azerbejdżański. Znałbyś prawidłową odpowiedź?

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.