Zabił matkę i uciekł z miejsca zbrodni. 27-latkowi grozi dożywocie

14.08.2020 10:32
Zabił matkę i uciekł z miejsca zbrodni. 27-latkowi grozi dożywocie Fot. . Value Stock Images/East News

27-letni mężczyzna w niewyjaśnionych okolicznościach zasztyletował swoją matkę, a następnie uciekł z miejsca zbrodni. Mężczyznę schwytała policja. Grozi mu dożywocie.

W nocy z poniedziałku na wtorek doszło do tragicznego zdarzenia w miejscowości Wólka Czarnogłowska, mieszczącej się niedaleko Mińska Mazowieckiego. 27-letni mężczyzna miał zasztyletować swoją 49-letnią matkę, zadając jej dwa precyzyjne ciosy w brzuch.

Przeczytaj także

Policyjna obława

Jak podaje Polsat News, które pierwsze poinformowało o zbrodni, kobietę odnalazła córka z narzeczonym. Natychmiast wezwała pogotowie, rozpoczęła też akcję reanimacyjną, jednak było już za późno. Rozpoczęła się obława podejrzanego, który uciekł z miejsca zbrodni.

Policja w asyście psów tropicielskich oraz z pomocą helikoptera, szukała mężczyzny blisko 24 godziny. Następnie 27-latka złapano i wsadzono do aresztu. Podczas przesłuchania mężczyzna przyznał się do winy, jednak nie potrafił udzielić odpowiedzi dlaczego zabił kobietę, a następnie ukrywał się przed policją. W następnym kroku biegli mają przeprowadzić testy psychologiczne, mówiące o stanie zdrowia mężczyzny.

Przeczytaj także

Do sądu trafił nakaz aresztowania mężczyzny. Wiadomo też, że za morderstwo 1 stopnia może grozić mu kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Czytaj także: Chciał spać, ale przeszkadzała mu kosiarka, więc groził sąsiadowi pistoletem.

Michał Kaczoń Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.