Pogoda
14.08.2020 10:32

Zabił matkę i uciekł z miejsca zbrodni. 27-latkowi grozi dożywocie

27-letni mężczyzna w niewyjaśnionych okolicznościach zasztyletował swoją matkę, a następnie uciekł z miejsca zbrodni. Mężczyznę schwytała policja. Grozi mu dożywocie.

Zabił matkę i uciekł z miejsca zbrodni. 27-latkowi grozi dożywocie
fot. Value Stock Images/East News

W nocy z poniedziałku na wtorek doszło do tragicznego zdarzenia w miejscowości Wólka Czarnogłowska, mieszczącej się niedaleko Mińska Mazowieckiego. 27-letni mężczyzna miał zasztyletować swoją 49-letnią matkę, zadając jej dwa precyzyjne ciosy w brzuch.

Marty Jannetty
Marty Jannetty
Przeczytaj także Znany wrestler przyznał się na Facebooku do morderstwa. Przyjechała policja

Policyjna obława

Jak podaje Polsat News, które pierwsze poinformowało o zbrodni, kobietę odnalazła córka z narzeczonym. Natychmiast wezwała pogotowie, rozpoczęła też akcję reanimacyjną, jednak było już za późno. Rozpoczęła się obława podejrzanego, który uciekł z miejsca zbrodni.

Policja w asyście psów tropicielskich oraz z pomocą helikoptera, szukała mężczyzny blisko 24 godziny. Następnie 27-latka złapano i wsadzono do aresztu. Podczas przesłuchania mężczyzna przyznał się do winy, jednak nie potrafił udzielić odpowiedzi dlaczego zabił kobietę, a następnie ukrywał się przed policją. W następnym kroku biegli mają przeprowadzić testy psychologiczne, mówiące o stanie zdrowia mężczyzny.

gawiale
gawiale
Przeczytaj także Znany lekarz zabił 50 osób. Zwłoki rzucał na pożarcie krokodylom. W końcu go aresztowano

Do sądu trafił nakaz aresztowania mężczyzny. Wiadomo też, że za morderstwo 1 stopnia może grozić mu kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Czytaj także: Chciał spać, ale przeszkadzała mu kosiarka, więc groził sąsiadowi pistoletem.

Tagi: Newsy