Zabił, poćwiartował i zjadł własną matkę. Jest wyrok w sprawie

17.06.2021 15:21
Zabił, poćwiartował i zjadł własną matkę. Jest wyrok w sprawie Fot. Shutterstock

Zabił swoją matkę i przez dwa tygodnie jadł jej zwłoki. Jest wyrok w sprawie kanibala z Hiszpanii!

Alberto S.G, kanibal z Hiszpanii, usłyszał wyrok 15 lat i 5 miesięcy pozbawiania wolności. Mężczyzna zamordował swoją matkę. Zwłoki poćwiartował i zjadał przez dwa tygodnie, dzieląc się niemi z psem.

Zabił, poćwiartował i zjadł własną matkę

28-letni Alberto Sánchez Gómez został właśnie skazany na 15 lat i 5 miesięcy więzienia za morderstwo i zbezczeszczenie zwłok. Mężczyzna na początku 2019 roku zamordował własną matkę, a zwłoki poćwiartował i zjadł.

Kanibal został aresztowany w 2019 roku, zaraz po tym jak w zamrażarce Gómeza znaleziono ludzkie szczątki zapakowanych w foliowe worki. Stało się to w wyniku alarmu wszczętego przez jednego z sąsiadów zamordowanej. Przyjaciel rodziny zaniepokojony długą nieobecnością 60-letniej Maríi Soledad Gómez, zgłosił sprawę na policję. Mundurowi aresztowali syna kobiety gdy w jego domu znaleźli rozczłonkowane ciało.

Kanibal z Hiszpanii. Jest wyrok w sprawie

W trakcie aresztowania młody mężczyzna oznajmił, że "mama jest obecna w domu". Po chwili dodał, że kobieta "nie żyje". Fragmenty ludzkich zwłok znajdowały się m.in. w łóżku ofiary, a także w zamrażarce. Zabójca przyznał się, że udusił matkę podczas kłótni.

Jestem bardzo skruszony. Od chwili obudzenia się po ataku odczuwam niepokój. Myślę o mojej mamie i jestem absolutnie załamany tym, co zrobiłem.

 - powiedział kanibal w sądzie.

Jak informują Hiszpańskie media, morderca nadużywał alkoholu i zażywał narkotyki i był dobrze znany policji. Mężczyzna miał również zakaz zbliżania się do swojej matki. Sąd orzekł również karę odszkodowania w wysokości 60 tys. euro dla brata skazanego.
Źródło: PAP

Zobacz również: "Apokalipsa pająków". Gęste, pajęcze sieci sięgają po horyzont [ZDJĘCIA]

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.