Pogoda
25.09.2020 10:04

Zabójstwo, gwałt i pożarcie 13-latki. Makabryczny plan psychopaty udaremniony przez policję

Pedofil planował porwanie, zabójstwo, gwałt i pożarcie 13-letniej dziewczynki. Na szczęście służby odpowiednio zareagowały i aresztowały psychopatę zanim dokonał przerażającej zbrodni.

pedofil - zdjęcie poglądowe
foto: Photographee.eu

Jeśli myślicie, że psychopaci pokroju Hannibala Lectera, albo Leatherface'a z "Teksańskiej masakry piłą mechaniczną" istnieją tylko w filmach i serialach, to grubo się mylicie. Sąd skazał 23-letniego mężczyznę, który okazał się niedoszłym kanibalem, gwałcicielem i mordercą. Większość swojego życia spędzi w więzieniu.

Pedofil chciał pożreć dziewczynkę

Jak donosi The Sun, we wrześniu 2020 roku pochodzący z Teksasu Alexander Barter został skazany na 40 lat pozbawienia wolności. Wszystko dzięki czujnym stróżom prawa, którzy udaremnili mu potworny plan. Mężczyzna miał zamiar porwać 13-letnią dziewczynkę, zabić ją, zgwałcić jej zwłoki, a następnie skonsumować ciało.

Milczenie owiec
Milczenie owiec
Przeczytaj także Kanibal pożarł siedmioro dzieci. Po 60 latach trafi do pieca [WIDEO]

Barter w październiku 2018 roku zamieścił w dark webie post, w którym wyraził swoje zainteresowanie nekrofilią i kanibalizmem. Marzył też o zabójstwie.

"

Chciałbym spróbować nekrofilii i kanibalizmu oraz zobaczyć jak to jest odebrać komuś życie. Jeśli zgodzisz się, bym cię zabił, mieszkasz w Stanach Zjednoczonych (najlepiej na południu) i możesz przyjechać samochodem, skontaktuj się ze mną. "

Jeden z oficerów bezpieczeństwa publicznego, którego zadaniem było przeglądanie dark webu w poszukiwaniu potencjalnych zagrożeń, zauważył ogłoszenie Bartera. Postanowił nawiązać kontakt z mężczyzną. Podał się za ojca 13-letniej dziewczynki, którą zamierza poświęcić, by spełnić chore zachcianki Bartera.

gawiale
gawiale
Przeczytaj także Znany lekarz zabił 50 osób. Zwłoki rzucał na pożarcie krokodylom. W końcu go aresztowano

23-latek entuzjastycznie odpowiedział na wiadomość, pytając ile lat ma córka i czy mogą ją zabić. Następnie obmyślił plan działania. Chciał, żeby ojciec nieistniejącej 13-latki przywiózł ją do hotelu. Tam Barter chciał ją zamordować, uprawiać seks z jej zwłokami a na końcu zjeść jej ciało. Zalecał też oficerowi, by kupił sobie jednorazowy telefon komórkowy, którego nie można namierzyć oraz nowe ubrania, które miałby założyć po dokonaniu zbrodni.

Archiwum Tajmenic
Archiwum Tajmenic
Przeczytaj także Słynni mordercy: Ksiądz - morderca i pedofil skazany na karę śmierci

Mężczyźni umówili się w mieście Joaquin w Teksasie. Barter został aresztowany w drodze do hotelu. W jego torbie znaleziono nóż kuchenny, worek na śmieci, telefon komórkowy i tablet. Niedoszły kanibal został skazany nie tylko za planowanie morderstwa, gwałtu i aktu kanibalizmu, ale również za posiadanie i rozprowadzanie materiałów pornograficznych. Oprócz 40 lat pozbawienia wolności sąd nakazał również dożywotni nadzór kuratora.

Czy jesteś za karą śmierci?

Foto: kadr z wideo
Foto: kadr z wideo
Przeczytaj także 12 najbardziej przerażających cytatów seryjnych morderców, tłumaczących ich motywy

Zobacz też: Był oskarżony o pedofilię i gwałt. Sąd: "Gwałtu nie było, bo nie krzyczała"

Tagi: policja