Zagraj w demo Sekiro: Shadows Die Twice i zgarnij za to 50 zł

Michał Tomaszkiewicz
14.02.2019 18:03
Zagraj w demo Sekiro: Shadows Die Twice i zgarnij za to 50 zł Fot. materiały prasowe

Za takie akcje należą się gromkie brawa - Activision i Cenega zapraszają graczy do przedpremierowego zapoznania się z Sekiro: Shadows Die Twice, nadchodzącej produkcji twórców Dark Suls. Kto się skusi – dostanie bon upominkowy o wartości 50 zł.

Kiedyś to były czasy! Twórcy gier, chcąc zachęcić do kupowania swoich produkcji, ochoczo oferowali wersje demo, wychodząc z założenia, że jeśli komuś się spodoba, to zdecyduje się na kupno pełnej wersji.

Dziś powszechne jest zachęcanie do kupowania kota w worku – gry oferowane są w przedsprzedaży, zanim ktokolwiek będzie miał z nimi styczność i będzie mógł ocenić, czy jest to tyłu dobry, czy wręcz przeciwnie.

Oczywiście czasami zdarzają się wyjątki od tej reguły – ostatnio był to Capcom, który udostępnił jednorazowe demo Resident Evil 2. Akcja przygotowana przez Activision i Cenegę wprowadza wychodzenie do graczy na zupełnie nowy poziom.

Przeczytaj także

Sekiro: Shadows Die Twice – 50 zł zniżki za zagranie w demo

Propozycja składana jest przez Activision i Cenegę graczom dorosłym – żeby z niej skorzystać, trzeba udowodnić, że skończyło się 18. rok życia.

W demo Sekiro: Shadows Die Twice można będzie zagrać podczas dwóch przedpremierowych wydarzeń – gra, uruchomiona na konsolach Playsttation 4 Pro, dostępna będzie w poniższych lokalach gamingowych:

  • Piątek, 1 marca, w godzinach 16:00 – 20:00 w pubie Cybermachina, przy ul. Mielżyńskiego 19 w Poznaniu
  • Sobota, 2 marca, w godzinach 16:00 – 22:00 w barze New Meta, przy ul. Grzybowskiej 30 w Warszawie

Wstęp do lokali, a także możliwość zagrania w demo gry są całkowicie bezpłatne. Premiera Sekiro: Shadows Die Twice przewidziana jest na 22 marca 2019. Bon zniżkowy na zakup gry można będzie wykorzystać w sklepach Media Expert.

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.