Pogoda
11.04.2017 10:58

Zagraj za darmo w The Elder Scrolls Online

Ogromne MMO osadzone w świecie znanym ze Skyrima, Obliviona czy Morrowinda będzie dostępne bezpłatnie przez najbliższy tydzień na wszystkich platformach.

Zagraj za darmo w The Elder Scrolls Online
foto: materiały prasowe

Gry MMORPG to prawdziwi złodzieje czasu, ale w zamian oferują naprawdę ogromne wirtualne światy i masę rozrywki z innymi graczami. Jeśli szukaliście podobnego tytułu dla siebie, być może skusi Was propozycja firmy Bethesda. Dzięki darmowemu okresowi próbnemu możecie wypróbować jej sztandarowy tytuł, The Elder Scrolls Online.

W dniach 11-18 kwietnia 2017 roku produkcja będzie dostępna zupełnie za darmo na wszystkie platformy, na które się ukazała: PC / Mac, PlayStation 4 oraz Xbox One. W przypadku tej ostatniej konsoli wymagane jest posiadanie wykupionej subskrypcji Xbox Live Gold.

Rozgrywka nie będzie zawierała atrakcji z DLC i płatnych dodatków, ale na starcie dostaniemy za darmo 500 koron do wydania w sklepie gry, np. na bonusy do zdobywanego doświadczenia. Jeśli po 18 kwietnia 2017 zdecydujemy się kontynuować zabawę, cały nasz postęp z darmowego tygodnia zostanie zachowany.

Szczegóły akcji dostępne są na oficjalnej stronie gry.

teso

Bethesda postarała się, aby zatrzymać przy sobie graczy, którzy dadzą szansę The Elder Scrolls Online w darmowym okresie. Na wszystkich platformach zarówno podstawowa wersja gry, jak i dodatki dostępne są w promocyjnych cenach. Przypominamy, że od marca 2015 roku opłacanie abonamentu jest w pełni opcjonalne.

The Elder Scrolls Online miał premierę w kwietniu 2014 roku. Gra udostępniła graczom znany z serii świat Tamriel, a jej fabuła nawiązywała do wydarzeń znanych m.in. ze Skyrima. Rok później produkcja zyskała podtytuł podtytuł Tamriel Unlimited, zerwała z modelem płatności opartym na comiesięcznym abonamencie, a do rozgrywki wprowadzono masę zmian. W takiej wersji trafiła również na konsole.

6 czerwca 2017 roku The Elder Scrolls Online doczeka się płatnego dodatku Morrowind, który udostępni graczom znaną z kultowej gry pod tym samym tytułem wyspę Vvardenfell. Oprócz tego wprowadzi również dodatkową klasę postaci oraz tryb PvP dla czteroosobowych drużyn nazwany Battlegrounds.

Grasz w The Elder Scrolls Online?

Jakub Gańko
Tagi: Gry