Zagrała zabójczynię w horrorze, dzień po zakończeniu zdjęć została aresztowana za zabójstwo

12.11.2019 13:37
Zagrała zabójczynię w horrorze, dzień po zakończeniu zdjęć została aresztowana za zabójstwo Fot. kadr z filmu From the Dark

Aktorka Aisling Tucker Moore-Reed trafiła do aresztu za zabójstwo dzień po zakończeniu zdjęć do filmu "From the Dark". Co ciekawe w horrorze zagrała zabójczynię.

"Czasem prawda jest dziwniejsza od fikcji", jak śpiewał zespół Bad Religion. W tym wypadku właśnie tak jest. Aisling Tucker Moore-Reed wystąpiła w niezależnym horrorze pod tytułem "From the Dark". Aktorka wcieliła się w postać kobiety, która zastrzeliła człowieka. Tuż po zakończeniu pracy na planie filmowej aresztowano ją za zabójstwo.

"From the Dark" - Aisling Tucker Moore-Reed aresztowana za zabójstwo

Jak podaje serwis NME, kobieta była oskarżona o nieumyślne zabójstwo swojego wujka. Moore-Reed śmiertelnie postrzeliła mężczyznę w lipcu 2016 roku po tym, jak zaczął grozić jej i jej rodzinie. Agresor dostał zakaz zbliżana się do swojej siostrzenicy po ataku, do którego doszło rok wcześniej.  Aktorka wyszła z aresztu za kaucją. Podczas pobytu na wolności postanowiła wrócić do pracy. Posługiwała się jednak pseudonimem. Wybrała się więc na casting do horroru "From the Dark" i otrzymała główną rolę. Okazuje się, że jej bohaterka dokonuje podobnego czynu, za który aktorka została aresztowana.

Przeczytaj także

Zdjęcia do filmu ruszyły na początku 2018 roku. Jak na ironię losu przystało, dzień po zakończeniu pracy na planie policjanci znaleźli jednak nowe dowody i aktorka ponownie trafiła do aresztu, tym razem postawiono jej o wiele poważniejsze zarzuty - między innymi zabójstwo pierwszego i drugiego stopnia. Moore-Reed czeka na kolejny proces w tej sprawie. Pierwszy rozpocznie się w grudniu 2019 roku. Producenci "From the Dark" twierdzą, że nie byli świadomi oskarżeń pod adresem Aisling Tucker Moore-Reed.

Przeczytaj także

Twórca "From the Dark" Matthew Spickard skomentował nietypową sytuację w rozmowie z portalem KOBI.

Pojawiają się oskarżenia, to naprawdę potworne, które utrzymują, że świadomie obsadziliśmy tę osobę, by wykorzystać całą sytuację... Jedyne co mogę powiedzieć, to to, że nikt czegoś takiego nie chciał.

Tę kwestię skomentowała też rzeczniczka prasowa produkcji. Kobieta rozmawiała z The Washington Post.

Film to produkcja niskobudżetowa i przy okazji nasz debiut. Z tego powodu nie sprawdzaliśmy życiorysów ekipy  obsady. Jeśli kiedykolwiek zrobimy w przyszłości film, którekolwiek z nas... już wiemy, że sprawdzanie pracowników może nas uratować. Dostaliśmy nauczkę, bez względu na to, jak mało mamy pieniędzy, to oszczędziłoby nam kłopotu.

Przeczytaj także

"From the Dark" - o czym jest film?

Akcja horroru dzieje się w górskim hotelu na odludziu, gdzie grupa przyjaciół postanawia spędzić miło czas. Zakrapiana alkoholem wieczorna impreza zmienia się jednak w prawdziwy koszmar. W jego centrum znajduje się główna bohaterka. Kto stoi za makabrycznymi sytuacjami, które mają miejsce w na pozór spokojnym hotelu?

Przeczytaj także

Być może nie dowiemy się tego nigdy, ponieważ premiera filmu została przesunięta. Film "From the Dark" miał zadebiutować tuż przed Halloween 2019. Na razie nie wiadomo czy twórcy nie wycofają tytułu z obiegu z powodu kontrowersji wokół Aisling Tucker Moore-Reed. Producenci prawdopodobnie czekają na decyzję sądu w sprawie aktorki.

Przeczytaj także

Zobacz też: Horrory 2019: Najlepsze filmy. Co warto obejrzeć? [RANKING]

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.