Zagraniczna gwiazda wstydzi się występu w TVP? Artystę mocno skrytykowano za sylwester w Zakopanem

03.01.2022 13:29
Sylwester Marzeń z Dwójką Fot. Pawel Murzyn/East News

Pod wpisem artysty o jego występie na "Sylwestrze Marzeń z Dwójką" pojawiło się wiele bardzo negatywnych komentarzy. Prawdopodobnie z tego powodu muzyk postanowił usunąć post i zapomnieć, że w ogóle pojawił się w Zakopanem.

Tak, tak, wiemy, że Jason Derulo, który wystąpił na imprezie sylwestrowej TVP, nie jest oczywiście artystą rockowym. Mimo tego postanowiliśmy napisać o tej kuriozalnej sytuacji. Czyżby muzyk wstydził się swojego występu w Zakopanem? Wielu internautów odradzało mu przyjazd na Sylwester TVP. 

Polecamy

Jason Derulo wstydzi się występu w TVP? Artysta usunął wpis o sylwestrze w Zakopanem

"Sylwester Marzeń z Dwójką" odbył się kolejny raz w Zakopanem i jedną z zagranicznych gwiazd był amerykański wokalista Jason Derulo. Muzyk zaśpiewał kilka swoich hitów, m.in. "Talk Dirty" czy "Want To Want Me". Jak podaje Onet.pl, Jason Derulo wrzucił na swojego Instagrama informację o tym, że zagra w Zakopanem i pod jego wpisem pojawiło się sporo negatywnych komentarzy polskich fanów.

Wstyd, że występujesz w reżimowej telewizji opresyjnego rządu. Wstyd!  

Polecamy

Post został usunięty 2 dni po występie, najwidoczniej właśnie z powodu wielu negatywnych komentarzy. Wpisy o występie na "Sylwestrze Marzeń z Dwójką" pozostały jednak na Facebooku i Twitterze.

Na sylwestrowym koncercie TVP oprócz Jasona Derulo zaśpiewał Julio Iglesias Jr. oraz polskie gwiazdy - Maryla Rodowicz, Sławomir, Zenek Martyniuk, czy zwyciężczyni Eurowizji Junior, Roksana Węgiel.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.