Zakupy w Carrefourze można będzie robić na Allegro

04.12.2019 11:17
Carrefour na Allegro|undefined Fot. materiały prasowe Allegro

Tak wygodnych zakupów w supermarkecie Carrefour nie można było jeszcze robić. Od 8 grudnia 2019 zamiast wybierać się do sklepu wystarczy wejść na stronę Allegro. Kupić można będzie także wybraną żywność.

Coraz więcej osób z niechęcią myśli o traceniu czasu na tradycyjne robienie zakupów. Do sklepu trzeba dojechać, spędzić dużo czasu szukając artykułów w labiryncie półek, a potem spędzić pół życia czekając w kolejce do kasy.

To ostatnie grozi szczególnie w soboty poprzedzające niedziele z zakazem handlu. Kto żyw wybiera się do sklepu, żeby móc doczekać poniedziałkowego śniadania, przez co przez cały ten dzień w marketach pojawia się dwa razy więcej osób, niż zazwyczaj.

Przeczytaj także

Co większe sklepy oferują możliwość robienia zakupów bezpośrednio na swoich stronach internetowych. Carrefour poinformował właśnie, że zaoferuje 3000 produktów na platformie Allegro.

Carrefour na Allegro. Zakupy online od 8 grudnia 2019

Carrefour na początku będzie oferować artykuły z kategorii Supermarket, Zdrowie i Uroda, Sport i Dziecko .W sprzedaży znajdą się także produkty żywnościowe, o czym poinformowała Dagmara Brzezińska – Marcu.

Grudzień tradycyjnie jest miesiącem częstych i dużych zakupów świątecznych na Allegro. Cieszymy się, że na naszej platformie pojawia się Carrefour z szeroką ofertą, co pomoże klientom oszczędzić czas i pieniądze podczas codziennych zakupów. Początek naszej współpracy sprawia, że zakupy świąteczne będą łatwiejsze. Klienci będą mogli kupić w sklepie Carrefour na Allegro wiele różnych przydatnych na co dzień i od święta produktów, takich jak np. żywność pakowana w bezpieczny sposób, słodycze, składniki potraw i przyprawy, kosmetyki i środki pielęgnacyjne, środki czystości do domu, w tym proszki, płyny i kapsułki do prania, środki do płukania, płyny do mycia różnych powierzchni, karmy dla psów i kotów, kosmetyki do pielęgnacji dzieci i wiele, wiele innych. Na start będzie to ok. 3.000.

Kupujący z wykupionym abonamentem Allegro Smart! mogą liczyć na darmową dostawę.

Produkty będzie można bez dodatkowych opłat odbierać w sieci ok 20.000 punktów odbioru lub przez kuriera do dowolnego miejsca wskazanego w zamówieniu: domu, biura, szkoły, itp. Stale rosnąca sieć punktów odbioru, obejmująca placówki Poczty Polskiej, kioski Ruch, Sklepy Żabka, automaty pocztowe w Biedronkach i paczkomaty InPostu jest dostępna w całym kraju.

Przez Allegro wciąż nie będzie można kupować produktów wymagających mrożenia oraz świeżych. Także i w tym przypadku można jednak zrobić zakupy, nie wychodząc z domu: wystarczy skorzystać  zes specjalnej aplikacji.

Zobacz także: Nieoficjalne zakupy online już w Biedronce i Lidlu 

 

Michał Tomaszkiewicz|undefined
Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.