Założył się, że zje 50 jajek. Zjadł 41 i umarł

05.11.2019 10:38
jajko|undefined Fot. źródło: Shutterstock

Czasami po prostu lepiej nie zakładać się z kolegami, jeśli nie jesteście pewni następstw, jakie wasz challenge może sprowadzić. Przekonał się o tym 42-letni mieszkaniec Jaunpur.

Subhash Yadav chciał udowodnić swojemu przyjacielowi, że zjedzenie 50 jaj to nie kłopot. W poniedziałek 04.11.2019 postanowił przyjąć zakład o wartości 2000 rupii indyjskich (wartych około 110 zł), że bez problemu zje ponad 4 tuziny jaj. Niestety nie doszedł do połowy czwartego tuzina.

Mężczyzna umarł, bo zjadł za dużo jaj

W poniedziałek mężczyzna udał się ze swoim przyjacielem na bazar w Jaunpur, aby przekąsić wspólnie kilka jajek. W trakcie lunchu między dwójką kolegów doszło do kłótni, którą miał rozstrzygnąć zakład.

Przeczytaj także

Mężczyźni zdecydowali się założyć o 2000 indyjskich rupii i sprawdzić, czy Subhash Yadav będzie w stanie zjeść 50 jaj w trakcie jednego posiedzenia.

Yadav uznał, że kwota ta jest wystarczająco nęcąca i przystąpił do challenge'u. W momencie, gdy ugryzł 42 jajko, upadł na ziemię nieprzytomny.

Osoby znajdujące się na bazarze szybko wezwały karetkę pogotowia, która zawiozła go do pobliskiego Instytutu Nauk Medycznych Sanjaya Gandhiego. Niestety pomoc lekarzy na nic się zdała i mężczyzna zmarł po kilku godzinach.

Lekarze stwierdzili, że śmierć była skutkiem przejedzenia. Rodzina mężczyzny wstrzymała się od komentarza.

Według Google jedno jajko waży około 50 gramów i zawiera około 80 kalorii. Oznacza to, że mężczyzna w krótkim czasie zjadł niemalże 2 kg jajek i wartości kalorycznej równej około 3200.

Zobacz także:  Sensacyjne odkrycie w Polsce. Kanibalistyczne mrówki w bunkrze atomowym

Kacper Peresada Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.