Zamiast telefonu zaufania, szkoła namawiała uczniów na korzystanie z sex-telefonu

29.10.2019 16:40
sex telef|undefined Fot. źrodło: Shutterstock

Amerykańskie gimnazjum chciało, aby jego uczniowie wiedzieli, gdzie zadzwonić w razie jakichkolwiek problemów psychicznych.

Szkoła w Lancaster od zawsze podaje numery telefoniczne, które mogą być przydatne dla uczniów na odwrocie ich legitymacji. Wśród nich znajdują się telefony policji, informacja gdzie zgłaszać przypadki wykorzystywania czy zastraszania, jak i numer do Telefonu Zaufania dla osób, które czują się na skraju załamania. Niestety przygotowując tegoroczną legitymację, szkoła popełniła pewien błąd.

Gimnazjaliści dostali telefon na sexlinię

Ojciec jednego z nastolatków chodzących do szkoły podzielił się zdjęciem legitymacji na swoim facebooku. Z tyłu można było zobaczyć telefony na policję czy informację, aby w przypadku złego samopoczucia porozmawiać z kimś zaufanym. 

Niestety zamiast numer na telefon zaufania uczniowie otrzymali kontakt na sexlinię.

Przeczytaj także

Całą sytuację pierwsi zauważyli dziennikarze CBSN Los Angeles, którzy zadzwonili do szkoły z pytaniem, jak doszło do takiego zaniedbania. Jak na razie dyrektor nie zdecydował się na komentarz. Możemy się spodziewać, że niedługo uczniowie będą mogli pochwalić się kolejną porcją nowych legitymacji

Tym razem takich, które w wypadku złego samopoczucia psychicznego będą chciały pomóc uczniom w trochę inny sposób niż wydania 8 zł na minutę rozmowy przez 0700.

Zobacz także: Policja zatrzymała kobietę po tym, jak zarzuciła mężowi, że ją zamordował

Kacper Peresada Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.