Pogoda
29.01.2019 13:21

Zobaczcie zwiastun gry RPG osadzonej w świecie "Dragon Ball". Zagramy w niej Goku

Bandai Namco pokazało pierwszy oficjalny zwiastun gry "Dragon Ball Game - Project Z" (tytuł roboczy), której głównym bohaterem będzie uwielbiany przez fanów Goku. Zobaczcie wideo.

Dragon Ball Z gra
foto: kadr z wideo

W nowej produkcji osadzonej w świecie znanym z serii "Dragon Ball" będziemy kontrolowali poczynania niejakiego Goku, wojownika z odległej planety, który chroni świat przed wszelkiej maści okrutnikami i złoczyńcami. Potwierdzono, że gra faktycznie należeć do gatunku RPG-ów akcji, a fabuła raczej będzie podążała za wydarzeniami pokazanymi na łamach serialu "Dragon Ball Z". Wśród przeciwników Goku znajdziemy Friezę, Piccolo i innych sławnych wojowników.

Dragon Ball Game - Project Z: oto 1. zwiastun

Niestety, pierwszy zwiastun nie przedstawia nam zbyt dużo informacji. Wiemy, że ogromną częścią rozrywki będą pojedynki, co nie powinno nikogo dziwić. Goku jest znany z zamiłowania do machania rękoma i okładania się po buziach z innymi osobami, a poza tym sama gra ma należeć do gatunku "RPG akcji", co również jest dość sugestywne. Ale bez zbędnego gadania, zobaczcie zwiastun "Dragon Ball Game - Project Z":

Produkcją gry zajmuje się studio CyberConnect2 i Bandai Namco, a sam tytuł gry na razie nie jest potwierdzony i bardzo prawdopodobne, że "Project Z" zostanie niedługo zastąpiony inną nazwą. Wiemy na pewno, że gra wyjdzie jeszcze w 2019 roku i będzie dostępna w wersji z dubbingiem angielskim oraz japońskim. 

Kiedy premiera gry Dragon Ball?

Tak jak wspomnieliśmy - produkcja roboczo zatytułowana "Dragon Ball Game - Project Z" trafi do sprzedaży jeszcze w 2019 roku, zatem już niedługo pojawią się na jej temat nowe informacje. Wiemy na pewno, że gra będzie przeznaczona na konsole Playstation 4, Xbox One oraz pecety. 

Kamil Kacperski
Tagi: Gry Dragon Ball