Zaskakująca przepowiednia jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego. Jaka będzie pogoda w maju 2022?

06.05.2022 14:57
Zaskakująca przepowiednia jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego. Jaka będzie pogoda w maju 2022? Fot. Bartosz Krupa/East News

Jasnowidz Krzysztof Jackowski już wie, jaka będzie pogoda w maju 2022. Przepowiednia Was zaskoczy.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski, twierdzi, że wie, jaki będzie maj 2022. Czy prognoza profety jest dla nas korzystna? Sprawdźcie koniecznie!

Zaskakująca przepowiednia jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego

Najbardziej ceniony polski jasnowidz, Krzysztof Jackowski, zajmuje się przewidywaniem przyszłości od ponad 20 lat. Pan Krzysztof prowadzi swój własny kanał, na którym odpowiada na żywo na zadawane przez internautów pytania. Jest również częstym gościem vlogera Krzysztofa Woźniaka z kanału "Wideoprezentacje".

Polecamy

Wieszcz często odpowiada również na pytania zadawane mu przez dziennikarzy z różnych gazet. Tym razem jasnowidz Krzysztof Jackowski podzielił się swoją wizją z Super Expressem i odpowiedział na pytanie, jaka będzie pogoda w maju 2022.

Uważam, że maj będzie wreszcie ciepły

- zdradził Jackowski.

Jest to naturale, ale w drugiej połowie maja 2022 będzie deszcz. Druga połowa maja będzie dość mokra. To będzie czas ulew i deszczy. Będzie trwał tydzień. Ocieplenie nastąpi dość szybko. Mniej więcej kilka dni po majówce, która nie będzie do końca taka rozpieszczająca nas. Kilka dni po majówce przyjdzie takie pierwsze, istotne ciepło. W maju czeka nas około tygodnia ulew

- powiedział pan Krzysztof.

Zdaniem wieszcza ulewne deszcze i burze z całą mocą uderzą w Polskę. Niestety nie wiemy, jakie będą niosły ze sobą skutki. Czy czekają nas liczne podtopienia domów, zalane ulice i straszne usuwiska? Tego niestety Jackowski nie zdradził.

Od jakiegoś czasu jasnowidz Krzysztof Jackowski wieszczy, że przyszłość Polski jawi się w czarnych barwach. Ostatnio opowiedział o swoich przeczuciach dotyczących sytuacji politycznej w Polsce i na świecie. Profeta znowu przeraził swoich fanów czarną wizją, dotyczącą wojny w Ukrainie.
 

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.