Znalazła dzika na łóżku. Policja nie mogła uwierzyć w to, co się stało: "Niewiarygodne"

17.02.2022 13:55
Znalazła dzika na łóżku. Policja nie mogła uwierzyć w to, co się stało: "Niewiarygodne" Fot. Shutterstock

39-latka zapamięta ten dzień na długo. Po wejściu do domu zobaczyła na swojej kanapie dzika.

Kobieta po wejściu do domu zastała w salonie dzika. Zwierzak znajdował się w salonie i leżał na kanapie. Właścicielka mieszkania szybko opuściła dom i wezwała policję.

Zastała w łóżku dzika

Do niecodziennego zadaszenia doszło w niemieckim mieście Hagen w Nadrenii Północnej-Westfali przy ul. Lennestraße na początku lutego.

Niewiarygodne.

- skwitowali krótko sytuację funkcjonariusze.

Polecamy

Funkcjonariusze ustalili, że intruz to samica, która weszła do domu przez uchylone drzwi tarasowe. Przeciąg prawdopodobnie zatrzasnął drzwi, które uwięziły lochę w środku.
Niestety samica nim wskoczyła na kanapę, zniszczyła meble i zrobiła straszny bałagan.

39-letnia mieszkanka Halden z trudem mogła uwierzyć własnym oczom, kiedy po południu (04.02.2022) wróciła do domu. [...] Zanim nasi koledzy dotarli na miejsce, dzik wywrócił cały parter domu do góry nogami. Pozostawił po sobie istne gruzowisko. Ponieważ było to najwyraźniej bardzo wyczerpujące, zwierzę postanowiło odpocząć na kanapie w salonie. Wezwaliśmy miejscowego myśliwego i jednego z naszych kolegów z licencją myśliwską. Eksperci dali świni szansę i ostrożnie otworzyli drzwi wejściowe. Zwierzę skorzystało z okazji i uciekło. Na szczęście nikt nie został ranny podczas tej operacji.

- czytam na Facebooku posterunku Policji w Hagen.

Dziki wiosną chronią swoje młode. Trzymaj się od nich z dala. A jeśli zwierzę pojawi się w twoim salonie, wezwij policję.

- napisała w komunikacie policja.

Źródło: spiegel.de

Zobacz również: Zamienił waltornię matki na papierosy i alkohol. Sprawę bada policja

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.