Zbierz kolekcję figurek Resident Evil

Maciej Daszuta
14.11.2016 12:55
Zbierz kolekcję figurek Resident Evil Fot. materiały prasowe + Hrabia pejnta

Funko tym razem rozwiał wszelkie wątpliwości odnośnie adresatów swoich figurek z serii POP! Vinyl. Firma wypuściła kolekcję bohaterów słynnego komputerowego survival horroru, Resident Evil.

W związku z zapowiadanymi na styczeń premierami wieńczącego cykl o Alice filmu „Resident Evil: The Final Chapter”, a także kolejnej gry w serii - Resident Evil 7: Biohazard - amerykańska marka zabawek wypuściła na rynek figurki z rozpoznawalnymi postaciami uniwersum.

Wśród figurek znalazło się miejsce zarówno dla ulubionych bohaterów graczy jak i ich mrożących krew w żyłach przeciwników, z których znane są gry marki Resident Evil. Wśród postaci, które dorobiły się własnego, zabawkowego przedstawienia znalazła się Jill Valentine, Leon S. Kennedy czy tytułowe monstrum z trzeciej części serii, Nemesis, a także Hunter, Tyrant oraz Licker.

Wszystkie te postaci w wersji zabawkowej zobaczycie poniżej:

Jak można się spodziewać, ta kolekcja POP! jest kierowana do nieco starszych odbiorców, choć zapewne także dzieci będą zafascynowane groteskowymi monstrami, jakie pojawiły się do tej pory w Resident Evil. Niestety twórcy widocznie nie uzyskali praw do wykorzystania bohaterów filmowej adaptacji, bo zabrakło nieugiętej Alice, granej przez Millę Jovovich.

Tym razem Funko wypuściło także dwie większe, bo sześciocalowe zabawki. Będą to Tyrant i Hunter, jednak niestety wygląda na to, że akurat te dwie figurki będą dostępne jedynie dla klientów odpowiednio Hot Topic oraz GameStop.

Wcześniej pisaliśmy już o figurkach „małego Lemmy'ego”, a także zestawach Guns N' Roses oraz postaci z serialu „Stranger Things”. Wygląda na to, że linia zabawek firmy Funko spotkała się z bardzo gorącym przyjęciem wśród fanów i możemy spodziewać się kolejnych znanych postaci z kręgów muzyki, filmu i gier w uroczej wersji.

Czy te potwory nie wyglądają uroczo?

Maciej Daszuta Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.