Zbigniew Boniek z koronawirusem. To niejedyna zarażona legenda sportu
25.10.2020 11:29
Zbigniew Boniek z koronawirusem. To niejedyna zarażona legenda sportu Fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Zbigniew Boniek zarażony koronawirusem. Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej poinformował o swoim stanie zdrowia w mediach społecznościowych.

Legenda polskiej piłki nożnej, Zbigniew Boniek poinformował za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych, że został zakażony koronawirusem. Pozytywny test na COVID-19 otrzymał także bokser Witalij Kliczko.

Zbigniew Boniek z koronawirusem. Jak się czuje były piłkarz?

Pandemia koronawirusa w Polsce trwa. Dobowa liczba przyrostu nowych zarażeń przekroczyła już 10 tysięcy, a statystyki niestety ciągle rosną. Władze ponownie zdecydowały o zamknięciu lokali gastronomicznych, częściowo stacjonarnie przestały funkcjonować także szkoły. Cała Polska znalazła się w czerwonej strefie.

Przeczytaj także

Koronawirus w świecie sportu. Boniek i Kliczko zarażeni

Mimo obostrzeń chorych ciągle przybywa. Do grona zarażonych koronawirusem dołączył Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, Zbigniew Boniek. Były piłkarz poinformował na Twitterze o swoim stanie zdrowia:

To nie koniec smutnych wieści ze świata sportu. Koronawirusa ma również zawodowy mistrz świata w boksie Witalij Kliczko. Jak informuje PAP, 49-latek czuje się dobrze, jednak będzie musiał przenieść swoją pracę do domowego zacisza, aby nikogo nie narażać.

Od 2014 roku Kliczko pełni funkcję mera Kijowa, a już w najbliższą niedzielę będzie ubiegał się o reelekcję w wyborach lokalnych. Jak słusznie zauważył, to najmniej odpowiednia chwila na kwarantannę w jego przypadku.

Przeczytaj także
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.