Pogoda
06.07.2017 10:26

Zbliża się inwazja zombie na Call od Duty: WW2

20 lipca 2017 roku największy konflikt zbrojny w historii ludzkości zmieni się w jeszcze większy horror – Activision wprowadzi do gry tryb nieumarłych.

Zbliża się inwazja zombie na Call od Duty: WW2
foto: kadr z wideo

Świecka tradycja związana z zombie w grach z serii Call of Duty narodziła się już dawno – obecnie gracze przyzwyczaili się już, że obok emocji związanych z braniem udziału w przedstawianym w danym tytule konflikcie mogą liczyć także na dreszczyk niepokoju związany z nieumarłymi.

Zombie w grach CoD cieszą się statusem kultowym – Activision przygotowało nawet specjalny zestaw wszystkich wypuszczonych do tej pory scenariuszy rzucających graczy do nierównej walki przeciwko hordom żywych trupów.

W Call of Duty: Black Ops III Zombies Chronicles można zagrać we odświeżone graficznie kampanie z nieumarłymi – jatka pojawiająca się chwilami na ekranie naprawdę robi wrażenie:

Activision zdradziło właśnie datę zaprezentowania zombie w najnowszej produkcji Call of Duty, rozgrywającej się podczas II wojny światowej. Nowy, „pokręcony” tryb zostanie pokazany 20 lipca 2017 roku na Comic-Conie w San Diego.

Na premierę Call od Duty: WW2 trzeba poczekać do 3 listopada 2017 roku – gra jest obecnie dostępna w przedsprzedaży. Czy warto czekać tak długo z przystąpieniem do II wojny światowej można ocenić oglądając przygotowany przez twórców gry zwiastun.

Prawdziwa moc może kryć się w trybie gry wieloosobowej – Activision pokazał brutalnie realistyczne nagrania z sesji multiplayer.

Militaryści o bardziej konserwatywnych poglądach ucieszą się zapewne z faktu, że do gry War of Tanks mają w końcu trafić polski czołgi – jako pierwszego pokazano „Pudla” zdobytego przez AK podczas Powstania Warszawskiego.

Co sądzicie o zombie w Call of Duty?

QUIZ: rozpoznaj grę po piersiach bohaterki

Rozwiąż QUIZ
QUIZ: rozpoznaj grę po piersiach bohaterki
Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Gry