Pogoda
24.06.2019 11:45

Zboczeniec aresztowany na planie "Bonda 25"

Według najnowszych informacji z planu 25. części filmowych przygód Jamesa Bonda, policja aresztowała podglądacza, który zainstalował kamery w damskiej toalecie.

kadr z filmu Spectre
foto: kadr z filmu Spectre

Nad 25. odsłoną przygód Jamesa Bonda chyba wisi jakaś klątwa. Najpierw odłożono w czasie rozpoczęcie zdjęć, ponieważ Danny Boyle zrezygnował z reżyserowania filmu. Kilka tygodni po rozpoczęciu pracy na planie, Daniel Craig doznał poważnej kontuzji nogi, co wstrzymało produkcję. W studio, w którym powstaje film, doszło niedawno do eksplozji. To jednak nie  koniec dramatycznych doniesień na temat "Bonda 25". Najnowsze wieści zdradzają, że na planie grasował zboczeniec podglądający kobiety w toalecie.

"Bond 25" - zboczeniec na planie zdjęciowym filmu

Jak podaje CNN, ponownie przerwano zdjęcia do nowego filmu o agencie Jej Królewskiej Mości. Wszystko z powodu przestępstwa, które miało miejsce w londyńskim Pinewood Studios. Niezidentyfikowany mężczyzna został aresztowany przez policję, po tym, jak odkryto, że rozmieścił kamery w damskiej toalecie, znajdującej się na planie zdjęciowym. Został oskarżony o podglądactwo i stanie przed sądem 29 czerwca 2019 roku. Nie zdradzono szczegółów całej sprawy, ale na szczęście ujęto winnego przestępstwa. Tydzień przed zatrzymaniem podglądacza, doszło do kontrolowanej eksplozji, w której jedna osoba została ranna.

Ostatni film z Danielem Craigiem w roli agenta 007 jest wciąż owiany tajemnicą. Nie ujawniono nawet tytułu produkcji. Twórcy nie zdradzili, czego dotyczy fabuła 25. części przygód Bonda. Po sieci krążą różnego rodzaju plotki, które nie zostały potwierdzone. Wiadomo, że akcja częściowo będzie rozgrywać się na Jamajce, gdzie rozpoczęto zdjęcia do filmu. W nowego złoczyńcę, z którym zmierzy się główny bohater, wcieli się Rami Malek.

Spectre, Rami Malek
Spectre, Rami Malek
Przeczytaj także "Bond 25" - ujawniono opis fabuły i obsadę filmu o agencie 007. Rami Malek wcieli się w głównego złoczyńcę

"Bond 25" - kiedy premiera?

Nowym reżyserem filmu został Cary Fukunaga. W rolach głównych oprócz Craiga i Maleka wystąpią Ralph Fiennes, Naomie Harris, Rory Kinnear, Léa Seydoux, Ben Whishaw, Jeffrey Wright, Ana de Armas, Dali Benssalah, David Dencik, Lashana Lynch i Billy Magnussen. Premiera "bonda 25" została zaplanowana na 8 kwietnia 2020 roku. Nie wiadomo, kiedy film trafi do polskich kin.

Zobacz też: Klasyczny samochód Jamesa Bonda trafi na aukcję. Ile będzie kosztował?

Tagi: News James Bond Daniel Craig Bond 25