Pogoda
26.03.2020 11:31

Zestaw polskich gier na Steamie w promocji. Sprawdźcie Polish Spring Festival Bundle

W związku z zaostrzoną kwarantanną na terenie Polski, w domu będziemy spędzali jeszcze więcej czasu. Pomocną dłoń wyciąga platforma Steam, która oferuje polskie gry w promocyjnych cenach.

Zestaw polskich gier na Steamie w promocji. Sprawdźcie Polish Spring Festival Bundle
foto: materiały prasowe/Superhot Team

Steam zaproponował fanom na całym świecie "polską promocję" - w ramach Polish Spring Festival Bundle możemy zgarnąć kilka produkcji w zestawie. Same pojedyncze gry również zostały przecenione z okazji rozpoczęcia "polskiej wiosny".

Polskie gry na promocji na Steamie

Jeśli więc planujecie zakupy growe albo po prostu chcecie się zapoznać z produkcjami, w które jeszcze nie zagraliście, to teraz jest na to dobry moment. Promocją zostały objęte dobrze przyjęte dzieła pokroju "SUPERHOT", "This War of Mine", "My Memory of US", czy "Frostpunk".

Natomiast jeśli chcecie wypełnić swoją istniejącą biblioteką polskimi akcentami, to w ramach wspomnianego Polish Spring Festival Bundle możecie zgarnąć poniższe tytuły w cenie 191,57 złotych (kupując te gry oddzielnie wyszłoby aż 660,82):

  • Frostpunk
  • Get Even
  • My Memory of Us
  • Observer
  • SUPERHOT
  • This War of Mine
  • Wanderlust Travel Stories
  • We. The Revolution
wiedźmin w garniturze z drinkiem w ręku
wiedźmin w garniturze z drinkiem w ręku
Przeczytaj także Wiedźmin 3 zarobił krocie na Steamie. CD Projekt RED dziękuje graczom

Oczywiście mówiąc o polskich grach wręcz nie wypada nie wspomnieć o "Wiedźminie" - zwłaszcza "Dzikim Gonie" i jego dodatkach. Te również są dostępne na Steamie i te również są objęte promocją. Aczkolwiek nie wchodzą w skład steamowej "polskiej wiosny". Produkcje od CD Projekt RED znajdziecie pod tym adresem. "Wiedźmin 3" w wersji "Gry Roku" (ze wszystkimi dodatkami) jest dostępny za 44,99 zł.

steam kontroler
steam kontroler
Przeczytaj także Steam znowu to robi. Setki gier na wielkiej wyprzedaży platformy

Skorzystacie z oferty Steama?

Tagi: Newsy Gry Steam