Pogoda
30.06.2017 13:08

Zestaw z Lamborghini Aventadorem LP750-4 oraz SpeedBoat Super Veloce do kupienia za ponad 8 milionów złotych

Superszybki samochód oraz ekstremalna łódź wystawione na sprzedaży. Jeśli chcesz być postrachem na drogach oraz szlakach wodnych ta propozycja jest dla ciebie.

Zestaw z Lamborghini Aventadorem LP750-4 oraz SpeedBoat Super Veloce do kupienia za ponad 8 milionów złotych
foto: kadr z wideo

Serwis James Edition zajmujący się na co dzień sprzedażą luksusowych towarów w swojej ofercie ma pewien szalenie oryginalny zestaw. Za ponad 8 milionów złotych można zostać posiadaczem Lamborghini Aventadora LP750-4 SV Roadster oraz łodzi stylizowanej na ten piekielnie szybki samochód.

SV Roadster wyposażony jest w wolnossącą jednostkę V12 generująca moc 750 koni mechanicznych oraz 690 Nm. Gdyby to było mało, Lambo jest w zielonym rzucającym się w oczy kolorze Verde Singh obok którego nie przejdzie obojętnie żaden człowiek.

aventador

Za kilka milionów złotych dostaniemy również w komplecie łódź i to nie byle jaką. Stylizowana na wygląd Aventadora SpeedBoat Super Veloce jest 17-metrowym potworem zbudowanym w dużej części z carbonu.

Budowa trwała prawie 2 lata, ale jej efekt końcowy jest oszałamiający. Sercem łodzi jest silnik Mercury o mocy ponad 1300 koni mechanicznych. Istnieje również możliwość zmiany mapy sterującej silnikiem i podniesienie jej do 1550 koni mechanicznych. Tak duża moc pozwala osiągnąć prędkość 300 km/h .

łodz

Wygląd zewnętrzny to nie jedyne cechy łączące oba pojazdy. W kabinie SpeedBoat Super Veloce zamontowano fotele obszyte tym samym tworzywem, które tak świetnie znamy z wnętrza Aventadora. Kolejnymi elementami jest kierownica wyposażona w cyfrowa deskę rozdzielczą oraz konsola środkowa w której znajdują się wszystkie potrzebne urządzenia potrzebne do obsługi. Łódź objęta jest gwarancją aż do 1 stycznia 2018 roku.

Musimy przyznać, że taki zestaw oferowany przez serwis James Edition zrobił na nas wrażenie. Jeśli jednak posiadasz trochę zbędnej gotówki i marzy ci się supersamochód i ekstremalnie szybka łódź to warto zapoznać się z zasadami aukcji, a później cieszyć się doznaniami jakie przyniesie ten oryginalny pakiet.

Zainteresowani zakupem zestawu od James Edition?

Aleksandra Kopka
Tagi: Duperele Lamborghini Aventador LP750 SpeedBoat Super Veloce