Zgarnij rolę w nowym filmie Martina Scorsese! Ciekawa akcja Leo DiCaprio i Roberta De Niro

16.04.2020 09:22
Zgarnij rolę w nowym filmie Martina Scorsese! Ciekawa akcja Leo DiCaprio i Roberta De Niro Fot. AFP/EAST NEWS

Marzy wam się rola w filmie legendarnego Martina Scorsese? Chcielibyście wystąpić u boku Leonardo DiCaprio i Roberta De Niro? Teraz macie na to szansę! 

Leonardo DiCaprio i Robert De Niro to jedni z czołowych aktorów Hollywood, którzy już wkrótce wystąpią w najnowszym filmie legendarnego reżysera, Martina Scorsese. Jednak i wy możecie wystąpić w filmie. Co należy zrobić, by uzyskać taką szansę?

Zgarnij rolę w nowym filmie Martina Scorsese - ciekawa akcja Leo DiCaprio i Roberta De Niro

Wspomniani aktorzy dołączyli do fundacji All In Challenge i zbierają fundusze dla osób szczególnie dotkniętych pandemią koronawirusa. Głównym targetem są osoby starsze, dzieci oraz służby medyczne, znajdujące się na pierwszej linii walki z wirusem. W zamian za przekazanie datku na rzecz fundacji macie szansę wziąć udział w konkursie, w którym nagrodą jest epizodyczna rola w "Killers of the Flower Moon" Martina Scorsese (kilka minut na ekranie, niewiele lub brak kwestii mówionych), dzień spędzony na planie wraz z reżyserem, Leo i Robertem De Niro oraz zaproszenie na oficjalną premierę filmu. 

Przeczytaj także

O całym przedsięwzięciu poinformowali aktorzy za pośrednictwem Instagrama:

Niedawno uruchomiliśmy Americas Food Fund, by mieć pewność, że w tym krytycznym momencie, każda potrzebująca rodzina otrzyma dostęp do żywności. Najbardziej narażone społeczności potrzebują naszego wsparcia teraz bardziej niż kiedykolwiek. Dlatego też prosimy was, byście pomogli nam z All In Challenge. Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się, jak to jest pracować ze wspaniałym Martinem Scorsese, Robertem De Niro lub mną [Leonardo DiCaprio - przyp.red.], teraz macie na to szansę.

Robert i ja wystąpimy w nowym filmie Martina Scorsese, "Killers of the Flower Moon". Pragniemy wam zaoferować epizodyczną rolę, dzień na planie w towarzystwie naszej trójki oraz zaproszenie na premierę. Aby wziąć udział, należy wejść na stronę allinchallenge.com i przekazać tyle, ile jesteście w stanie. 100 % darowizny zostanie przekazane dla fundacji Mealson Wheels America, No Kid Hungry i Americas Food Found. 

Przeczytaj także

Aktorzy następnie nominowali do All In Challenge kolejne osoby. Padło na Matthew McConaugheya, Ellen DeGeneres oraz Jamiego Foxxa. Ellen w odpowiedzi przekazała milion dolarów oraz w zamian za wpłacenie datku zaoferowała udział w jednym z odcinków Ellen DeGeneres Show w roli współprowadzącego. Matthew McConaughey również podjął wyzwanie i zaoferował zaproszenie na mecz futbolowy University of Texas w jego towarzystwie. 

Zobacz też: "Co robimy w zamknięciu" - obejrzyj koronawirusowy serial stworzony przez polskich aktorów 

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.