Pogoda
18.06.2018 11:46

Zgwałcony niemowlak z „Srpskiego Filmu“ znowu trafił na aukcję

Rekwizyt noworodek z „Srpskiego Filmu” znowu ma szansę trafić do fanatyka horrorów. Przedmiot ponownie trafił na aukcję. Czemu poprzednio został zbanowany przez eBay?

Newborn porn (Srpski Film)
foto: print screen z eBay.com

Pod koniec maja 2018 roku pisaliśmy o nietypowej aukcji internetowej, na której można było wygrać przedmioty związane z niesławnym „Srpskim Filmem”. Horror Srdjana Spasojevica od dni premiery wzbudzał kontrowersje za sprawą krwawych i brutalnych scen. W pewnym momencie pojawia się scena gwałtu na noworodku i między innymi z tego powodu „Srpski Film” został zakazany w wielu krajach. Zła sława ciągnie się za filmem do tej pory, czego przykładem mogą być problemy Unearthed Films z eBayem. Serwis zbanował aukcję, w której można było wygrać rekwizyt niemowlaka, nie podając wyraźnych przyczyn. 

Noworodek z „Srpskiego Filmu” ponownie trafił na aukcję

Przedstawiciele Unearthed Films dostali odpowiedź od serwisu i fani horroru znowu mają okazję wziąć udział w walce o rekwizyt. Jak podaje serwis Bloody Disgusting, eBay zablokował aukcję z powodu wielu zgłoszeń użytkowników platformy. Okazało się, że sztuczne dziecko to nie jedyny przedmiot, który został zbanowany. Pracownicy Unearthed Films postanowili założyć własną stronę aukcyjną. 

"

Odmówili nam nawet sprzedaży kostiumów, wypchanych zabawnej i wiecie, innych rzeczy. Z powodu liczby zgłoszeń ludzi o ograniczonych horyzontach, eBay zdjął aukcje ze swojej strony. Kłóciliśmy się z nimi z powodu tego bana od jakiegoś czasu, ale niestety na marne. Jednak nie ugięliśmy się. My, jako Unearthed Films jesteśmy przeciwko wszelkiej formie cenzury i byliśmy zajęci tworzeniem nowej strony aukcyjnej dla fanów horrorów. Zacofana polityka eBaya może nas pozbawić z szansy na przeniesienie ekscytacji, która pojawiła się przy okazji wystawy i pokazów odświeżonej wersji filmu, ale wróciliśmy z całkiem nową stroną i jesteśmy gotowi na sprzedaż. "

Pierwotna aukcja odbyła się tuż po zakończeniu wystawy dotyczącej filmu. Fani najpierw mieli okazję obejrzeć przedmioty z wiązane z „Srpskim Filmem”, a następnie mogli kupić sobie upatrzony przedmiot. Niestety eBay chcąc uniknąć kontrowersji, usunął wszystkie aukcję stworzone przez Unearthed Films. Jeśli chcecie mieć w swoim domu jeden z najbardziej szokujących przedmiotów w historii kinematografii, wejdźcie pod TEN link. Cena wywoławcza za niemowlaka wynosi 6 tysięcy dolarów. 

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Srpski film Horror